x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کره جنوبی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه کنیانگ کره جنوبی در رشته کار درمانی

کاردرمانی یک علم بالینی است که به افراد دارای ناتوانی جسمی یا روحی کمک می کند با ارائه فعالیت های معناداری مانند کار یا شرکت در فعالیت های اوقات فراغت به عنوان ابزاری برای درمان ، زندگی رضایتمندی را طی کنند. گروه كاردرماني دانشگاه كنيانگ متخصصاني را در زمينه رفاه اجتماعي و پزشكي مشغول به كار در موسسات پزشكي داخلي يا بين المللي ، براي دولت و آزمايشگاه ها تشكيل مي دهد.
 
کشور: کره جنوبی
دانشگاه:
دانشگاه کنیانگ
رتبه: ‎150
دانشگاه کنیانگ، واقع در نونسان کره جنوبی ، در سال 1991 تاسیس شد. دانشگاه کنیانگ دارای پردیس هایی در نونسان و دائجئون است. پردیس نونسان پردیس اصلی با بیش از 10،000 دانشجو در مقطع کارشناسی ، هشت کالج با بیش از چهل رشته تحصیلی است ، بیشتر در رشته های کاربردی حدود 230 نفر از دانشجویان دانشجوی خارجی هستند. پردیس دائجون دارای برنامه هایی در پزشکی غربی ، فناوری پزشکی و پرستاری است. این دانشگاه حدود 700 دانشجوی فارغ التحصیل دارد. این مجوز توسط شورای آموزش و پرورش دانشگاه کره پذیرفته شده است.
رشته تحصیلی:
کاردرمانی
کاردرمانی استفاده از فعالیت‌های هدفمند برای جلوگیری از ناتوانی و حفظ سلامتی و دادن استقلال برای انجام کارهای افرادی است که به نوعی دچار آسیب جسمی، ذهنی یا روانی هستند. از نظر انجمن کاردرمانی آمریکا، کاردرمانی عبارت است از استفاده از فعالیت‌های هدفمند برای افرادی که در اثر آسیب یا بیماری دچار محدودیت اختلال عملکرد روانی، اجتماعی، رشدی یا اختلال یادگیری شده‌اند، به منظور ایجاد حداکثر استقلال، جلوگیری از ناتوانی و حفظ سلامتی. این حرفه شامل ارزیابی، درمان و مشاوره است. ارائهٔ خدمات ویژهٔ کاردرمانی شامل: آموزش مهارت‌های زندگی روزمره، ایجاد و توسعهٔ مهارت‌های درکی، حرکتی و عملکرد یکپارچگی حس، توسعهٔ مهارت‌های بازی و پیش حرفه‌ای و توانایی‌های اوقات فراغت، طراحی، ساختن یا بکار بردن وسایل کمکی و ارتزها و پروتزها، انتخاب وسایل نظافتی، استفاده از صنایع دستی که به‌طور ویژه به منظور افزایش عملکرد طرح شده‌است، توصیف و تفسیر آزمون‌ها مثل ارزیابی قدرت عضلانی، ارزیابی دامنهٔ حرکتی و نیز تطبیق محیط برای فرد معلول می‌باشد. این خدمات به‌طور فردی، گروهی یا در سیستم‌های اجتماعی ارائه می‌گردد. بطور خلاصه تمامی افرادی که به علّت مشکل یا مشکلاتی لازم است تحت درمان قرار گیرند تا به استقلال در عملکردهای مورد نظر برسند، تحت این روش درمانی قرار می‌گیرند. مشکلات این افراد دامنهٔ وسیعی را دربرمی‌گیرد و می‌تواند حاصل یک صدمه، یا تصادف باشد یا ناشی از بیماری جسمی، اختلال عاطفی، تعارضات و فشارهای روانی یا حتی تأخیر در رشد یا اختلالات مادرزادی. این بیماران به تمام گروه‌های سنی از نوزادان، کودکان و … تا سالمندان می‌توانند تعلق داشته باشند که از دورهٔ کوتاه مدّت مراقبت در دوران حاد بیماری تا توانبخشی در دوره‌های تطابقی طولانی مدّت را شامل می‌شود.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: نائونگ
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 3,008 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: July 1, 2021
حداقل نمره تافل: 100
حداقل نمره آیلتس: 6
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱