x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کره جنوبی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه کنیانگ کره جنوبی در رشته ِبینایی سنجی

این دپارتمان با هدف تقویت دانش و مهارت های عملی در مورد عینک ، لنزهای تماسی ، و بازرسی های انکسار و آزمایش عملکرد دو چشمی برای محافظت از بینش مردم و کمک به آنها در جهت داشتن یک زندگی سالم بصری انجام می شود. دانش آموزان پس از فارغ التحصیلی می توانند برای اپتومتری و شرکتهای چند فرهنگی مرتبط با لنزهای کانتاکت ، تولید کنندگان تجهیزات نوری کار کنند یا به عنوان یک مربی ، اپتیک یا محقق بینایی تبدیل شوند.

کشور: کره جنوبی
دانشگاه:
دانشگاه کنیانگ
رتبه: ‎150
دانشگاه کنیانگ، واقع در نونسان کره جنوبی ، در سال 1991 تاسیس شد. دانشگاه کنیانگ دارای پردیس هایی در نونسان و دائجئون است. پردیس نونسان پردیس اصلی با بیش از 10،000 دانشجو در مقطع کارشناسی ، هشت کالج با بیش از چهل رشته تحصیلی است ، بیشتر در رشته های کاربردی حدود 230 نفر از دانشجویان دانشجوی خارجی هستند. پردیس دائجون دارای برنامه هایی در پزشکی غربی ، فناوری پزشکی و پرستاری است. این دانشگاه حدود 700 دانشجوی فارغ التحصیل دارد. این مجوز توسط شورای آموزش و پرورش دانشگاه کره پذیرفته شده است.
رشته تحصیلی:
بینایی‌سنجی
بینایی‌سنجی یا اپتومتری یک قسمت از معاینات کامل (چند قسمتی) چشم محسوب می‌شود و شامل اخذ پیشینه بینایی، «سنجش حدت بینایی،» ارزیابی ریفرکشن، ارزیابی دید دوچشمی، تطابق و حرکات چشمی، دید رنگ، غربالگری و ارزیابی داده‌ها می‌باشد به عبارت دیگر بینایی‌سنجی بررسی دید و ساختارهای مربوط به آن است برای کشف اختلالات بینایی و تجویز عدسی‌های مناسب یا دیگر وسایل کمک‌کننده به بینایی یا تمرین‌های چشمی برای جبران کاستی‌های دید. بینایی‌سنجی علم مراقبت‌های بینایی است و آموزش دیدگان این رشته به عنوان پیشگامان مراقبت بهداشت چشم مسئولیت حفظ و سلامت بینایی را بر عهده دارند. سازمان بهداشت جهانی اپتومتری را مراقبین اولیه سلامت چشم می‌داند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: نائونگ
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 4,000 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: July 1, 2021
حداقل نمره تافل: 100
حداقل نمره آیلتس: 6
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱