۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کره جنوبی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه کوک مین کره جنوبی در رشته ی مهندسی خودرو

گروه مهندسی خودرو در سال 1992 به عنوان دپارتمان ویژه ای که برای پرورش صنعت خودروی پیشرفته طراحی شده است ، تأسیس شد و از آن زمان تاکنون افراد بی شماری از استعدادها را تولید کرده است که در زمینه های مختلف نقش های محوری را برای توسعه اجتماعی ایفا می کنند. فن آوری مدرن با ترکیب ارگانیک رشته های مختلف دانشگاهی تولید می شود و به خصوص ، دوره سنتی مهندسی خودرو دیگر نمی تواند پاسخگوی تغییرات رخ داده باشد. بنابراین ، گروه مهندسی خودرو ، آموزش و پرورش تکنسین های حرفه ای را بر اساس دانش جامع علمی ، اعم از طراحی سیستم مکانیکی گرفته تا طراحی کنترلر در استفاده از فناوری رایانه ، آموزش می دهد.

متقاضیان باید دارای مدرک TOPIK باشند.

کشور: کره جنوبی
دانشگاه:
دانشگاه کوک مین
رتبه: ‎+1000
دانشگاه کوک مین اولین دانشگاه خصوصی پس از آزادسازی جمهوری کره از ژاپن است. این پردیس در سئونگ بوک گو ، سئول کره جنوبی واقع شده است. KMU در سال 1946 تأسیس شد. در سال 1959 ، گروه سانگ یانگ دانشگاه را برای حمایت از تحقیقات و گسترش برنامه درسی دانشگاه خریداری کرد. 22000 کارمند در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند و 350 نفر از کارمندان اداری در 800 دانشکده این دانشگاه مشغول به کار هستند. از زمان تأسیس آن در سال 1946 ، حدود 60،000 دانشجو فارغ التحصیل شده اند. KMU متشکل از 14 کالج کارشناسی ، چندین مدرسه تحصیلات تکمیلی و 10 مدرسه فنی و حرفه ای است. به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی ، مدرک ، بورس تحصیلی و کنفرانس از کارشناسی تا سطح دکترا را ارائه می دهد. رتبه و اعتبار بین المللی این دانشگاه در حال افزایش است.
رشته تحصیلی:
رشته مهندسی خودرو
مهندسی خودرو به عنوان مادر کلیه رشته‌های منشعب از مهندسی مکانیک شناخته می‌شود زیرا مهندسی مکانیک با صنعت خودرو آغاز گردید و سازوکارها، فنون و تجربیات حاصل از آن در بخش‌های دیگر بکار گرفته شد. این رشته در کشورهای پیشرفته تا سطح دکترا و در شاخه‌های گوناگون توسعه یافته‌است
زبان دوره: کره‌ای
منطقه: جونگ نونگ
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 7,300 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2022 - ددلاین ثبت نام: April 15, 2022