x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کره جنوبی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه کوک مین کره جنوبی در رشته ی ارتباطات

دانشکده ارتباطات به دانشجویان کمک می کند تا با آموزش نظریه ها ، مفاهیم و ایده های کلی ارتباط ، روند ارتباطات را درک کنند. مناطق در این زمینه شامل ارتباطات جمعی ، روزنامه نگاری ، تبلیغات ، روابط عمومی ، ارتباطات بین فردی ، فرهنگ انبوه و صنعت رسانه است. این مدرسه آموزش گسترده ای در هنرهای لیبرال و علوم اجتماعی برای دانش آموز فراهم می کند زیرا مطالعه ارتباطات مبتنی بر درک ذهن انسان ، جامعه ، تاریخ و فرهنگ است. دانش آموزان همچنین دانش عملی و مهارت های لازم برای متخصصان رسانه را به دست می آورند. دانشکده ارتباطات دو رشته عمده را ارائه می دهد: رسانه های جمعی و تبلیغات.

متقاضیان باید دارای مدرک TOPIK باشند.

کشور: کره جنوبی
دانشگاه:
دانشگاه کوک مین
رتبه: ‎+1000
دانشگاه کوک مین اولین دانشگاه خصوصی پس از آزادسازی جمهوری کره از ژاپن است. این پردیس در سئونگ بوک گو ، سئول کره جنوبی واقع شده است. KMU در سال 1946 تأسیس شد. در سال 1959 ، گروه سانگ یانگ دانشگاه را برای حمایت از تحقیقات و گسترش برنامه درسی دانشگاه خریداری کرد. 22000 کارمند در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند و 350 نفر از کارمندان اداری در 800 دانشکده این دانشگاه مشغول به کار هستند. از زمان تأسیس آن در سال 1946 ، حدود 60،000 دانشجو فارغ التحصیل شده اند. KMU متشکل از 14 کالج کارشناسی ، چندین مدرسه تحصیلات تکمیلی و 10 مدرسه فنی و حرفه ای است. به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی ، مدرک ، بورس تحصیلی و کنفرانس از کارشناسی تا سطح دکترا را ارائه می دهد. رتبه و اعتبار بین المللی این دانشگاه در حال افزایش است.
رشته تحصیلی:
ارتباطات
این رشته برای آموزش روش های متفاوت برقراری ارتباط برای اعمال در زمینه هایی مثل رسانه، قانون و تجارت، طراحی شده است. دروس این رشته شباهت بسیاری به رشته های ارتباط عمومی، تبلیغات و خبرنگاری دارد.
زبان دوره: کره‌ای
منطقه: جونگ نونگ
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 7,300 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: April 15, 2021
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱