۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کره جنوبی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه ملی کره جنوبی در رشته شیمی

شیمی از دانشگاه ملی سئول یک علم مولکولی است که سعی دارد از دیدگاه مولکولی خواص و تغییرات مواد را بفهمد. شیمی به عنوان یک علم اصلی ، مفید و خلاق در نظر گرفته می شود.

کشور: کره جنوبی
دانشگاه:
دانشگاه ملی کره جنوبی
رتبه: ‎37
دانشگاه ملی سئول (به کره‌ای: 서울대학교) اولین دانشگاه ملی در کشور کره جنوبی است که در اوت ۱۹۴۶ ایجاد شد. این دانشگاه دارای سه پردیس می‌باشد که پردیس اصلی آن در گواناک و دو پردیس دیگر در پیونگ چانگ و دیهنگنو قرار دارد. این دانشگاه شامل شش دانشکده، یک مدرسه تحصیلات تکمیلی و ۹ مدرسه حرفه ای است. دانشگاه ملی سئول یک یادداشت تفاهم را با بیش از ۷۰۰ مؤسسه علمی در ۴۰ کشور، بانک جهانی و یک برنامه تبادل دانشجو با دانشگاه پنسیلوانیا برقرار کرده‌است. دانشکده‌های دانشگاه ملی سئول عبارتند از: دانشکده پزشکی, دانشکده پرستاری, دانشکده دامپزشکی, دانشکده داروسازی, دانشکده علوم انسانی, دانشکده علوم طبیعی, دانشکده مهندسی, دانشکده علوم کشاورزی, دانشکده آموزش, دانشکده علوم اجتماعی, دانشکده موسیقی, دانشکده هنر, دانشکده مطالعات لیبرال, دانشکده مدیریت کسب و کار, دانشکده اکولوژی انسانی
رشته تحصیلی:
رشته شیمی
رشته شیمی علم بررسی مواد در اتم، مولکول و پیوندهاست که با شناخت ساختار و خواص آنها و نحوه تغییرات در صورت ترکیب با مواد دیگر است. شیمی علوم پایه برای ادامه در گرایش های بیولوژی، بیوتکنولوژی، پزشکی و دندانپزشکی، داروسازی و رشته های متعدد مهندسی مورد استفاده قرار می گیرد در حالی که شیمی صنایع بیشتر در صنایع غذایی، داروسازی، پتروشیمی، الیاف مصنوعی، بهداشتی و آرایشی و صنایع تولید لوازم خانگی کاربرد دارد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: گواناک
طول دوره: 2سال
مبلغ دقیق شهریه: 6,794 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: August 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: March 9, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 5.5
حداقل معدل: 15