۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کره جنوبی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه ملی کره جنوبی در رشته مهندسی معماری

برنامه کارشناسی معماری دانشگاه ملی سئول دارای یک برنامه 5 ساله معماری و برنامه 4 ساله مهندسی معماری است. در برنامه کارشناسی دوره های کارشناسی ارشد معماری  و کارشناسی ارشد مهندسی معماری برای مهندسی معماری رشته اصلی وجود دارد.

کشور: کره جنوبی
دانشگاه:
دانشگاه ملی کره جنوبی
رتبه: ‎37
دانشگاه ملی سئول (به کره‌ای: 서울대학교) اولین دانشگاه ملی در کشور کره جنوبی است که در اوت ۱۹۴۶ ایجاد شد. این دانشگاه دارای سه پردیس می‌باشد که پردیس اصلی آن در گواناک و دو پردیس دیگر در پیونگ چانگ و دیهنگنو قرار دارد. این دانشگاه شامل شش دانشکده، یک مدرسه تحصیلات تکمیلی و ۹ مدرسه حرفه ای است. دانشگاه ملی سئول یک یادداشت تفاهم را با بیش از ۷۰۰ مؤسسه علمی در ۴۰ کشور، بانک جهانی و یک برنامه تبادل دانشجو با دانشگاه پنسیلوانیا برقرار کرده‌است. دانشکده‌های دانشگاه ملی سئول عبارتند از: دانشکده پزشکی, دانشکده پرستاری, دانشکده دامپزشکی, دانشکده داروسازی, دانشکده علوم انسانی, دانشکده علوم طبیعی, دانشکده مهندسی, دانشکده علوم کشاورزی, دانشکده آموزش, دانشکده علوم اجتماعی, دانشکده موسیقی, دانشکده هنر, دانشکده مطالعات لیبرال, دانشکده مدیریت کسب و کار, دانشکده اکولوژی انسانی
رشته تحصیلی:
رشته مهندسی معماری
مهندسی معماری ، همچنین به عنوان مهندسی ساختمان یا مهندسی معماری شناخته می شود ، یک رشته مهندسی است که به جنبه های فن آوری و رویکرد چند رشته ای در زمینه برنامه ریزی ، طراحی ، ساخت و بهره برداری از ساختمان ها ، مانند آنالیز و طراحی یکپارچه سیستم های محیطی (حفاظت از انرژی) می پردازد. مانند HVAC ، لوله کشی ، روشنایی ، محافظت از آتش ، آکوستیک ، حمل و نقل عمودی و افقی) ، سیستم های ساختاری ، رفتار و خواص اجزای سازنده و مصالح ساختاری و مدیریت ساخت و ساز.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: گواناک
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 5,134 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2022 - ددلاین ثبت نام: February 10, 2022
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 5.5
حداقل معدل: 15