۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کره جنوبی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه ملی کره جنوبی در رشته مهندسی صنایع

در زمینه مهندسی صنایع در دانشگاه ملی سئول ، از دانش مهندسی و تکنیک های علمی برای برنامه ریزی و طراحی منظم سیستم های پیچیده صنعتی ، عمومی و خدماتی استفاده می شود. روشهایی برای بهبود توانایی مدیریت این سیستمها و سنجش و تحلیل عملکرد آنها تدوین شده است.

کشور: کره جنوبی
دانشگاه:
دانشگاه ملی کره جنوبی
رتبه: ‎37
دانشگاه ملی سئول (به کره‌ای: 서울대학교) اولین دانشگاه ملی در کشور کره جنوبی است که در اوت ۱۹۴۶ ایجاد شد. این دانشگاه دارای سه پردیس می‌باشد که پردیس اصلی آن در گواناک و دو پردیس دیگر در پیونگ چانگ و دیهنگنو قرار دارد. این دانشگاه شامل شش دانشکده، یک مدرسه تحصیلات تکمیلی و ۹ مدرسه حرفه ای است. دانشگاه ملی سئول یک یادداشت تفاهم را با بیش از ۷۰۰ مؤسسه علمی در ۴۰ کشور، بانک جهانی و یک برنامه تبادل دانشجو با دانشگاه پنسیلوانیا برقرار کرده‌است. دانشکده‌های دانشگاه ملی سئول عبارتند از: دانشکده پزشکی, دانشکده پرستاری, دانشکده دامپزشکی, دانشکده داروسازی, دانشکده علوم انسانی, دانشکده علوم طبیعی, دانشکده مهندسی, دانشکده علوم کشاورزی, دانشکده آموزش, دانشکده علوم اجتماعی, دانشکده موسیقی, دانشکده هنر, دانشکده مطالعات لیبرال, دانشکده مدیریت کسب و کار, دانشکده اکولوژی انسانی
رشته تحصیلی:
رشته مهندسی صنایع
مهندسی صنایع حرفه ای مهندسی و بین رشته ای است که با توسعه ، بهبود و اجرای سیستم های یکپارچه نیروی انسانی، پول، دانش، اطلاعات، تجهیزات، انرژی و مواد درگیر، بهینه سازی فرآیندهای پیچیده سیستم ها یا سازمان ها را انجام می دهد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: گواناک
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 4,175 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2022 - ددلاین ثبت نام: February 10, 2022
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 5.5
حداقل معدل: 15