۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کره جنوبی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه ملی کره جنوبی در رشته فیزیک

اهداف فیزیک از دانشگاه ملی سئول کشف اصول اساسی طبیعت ، درک پدیده های مختلف جسمی با استفاده از اصول اساسی و درنهایت کمک به نوآوری علمی و فنی است.

کشور: کره جنوبی
دانشگاه:
دانشگاه ملی کره جنوبی
رتبه: ‎37
دانشگاه ملی سئول (به کره‌ای: 서울대학교) اولین دانشگاه ملی در کشور کره جنوبی است که در اوت ۱۹۴۶ ایجاد شد. این دانشگاه دارای سه پردیس می‌باشد که پردیس اصلی آن در گواناک و دو پردیس دیگر در پیونگ چانگ و دیهنگنو قرار دارد. این دانشگاه شامل شش دانشکده، یک مدرسه تحصیلات تکمیلی و ۹ مدرسه حرفه ای است. دانشگاه ملی سئول یک یادداشت تفاهم را با بیش از ۷۰۰ مؤسسه علمی در ۴۰ کشور، بانک جهانی و یک برنامه تبادل دانشجو با دانشگاه پنسیلوانیا برقرار کرده‌است. دانشکده‌های دانشگاه ملی سئول عبارتند از: دانشکده پزشکی, دانشکده پرستاری, دانشکده دامپزشکی, دانشکده داروسازی, دانشکده علوم انسانی, دانشکده علوم طبیعی, دانشکده مهندسی, دانشکده علوم کشاورزی, دانشکده آموزش, دانشکده علوم اجتماعی, دانشکده موسیقی, دانشکده هنر, دانشکده مطالعات لیبرال, دانشکده مدیریت کسب و کار, دانشکده اکولوژی انسانی
رشته تحصیلی:
رشته فیزیک
فیزیک علمی است که سعی در درک قوانین طبیعت و رابطه انرژی و ماده دارد. با این حال، بهتر است که فیزیک را به عنوان یک روش تفکر تعریف کنیم نه به عنوان یک حرفه. فیزیک تقریبا به همه مباحث می پردازد ، از ذرات زیر اتمی تا سیاه چاله ها و ساختار کلی جهان. فیزیکدانان با استفاده از فرمول های ریاضی سعی در توضیح تئوری های خود و پیش بینی های لازم دارند. قوانین فیزیک در زمینه هایی مانند مهندسی ، ارتباطات ، زیست شناسی و الکترونیک اعمال می شود.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: گواناک
طول دوره: 2سال
مبلغ دقیق شهریه: 6,794 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: August 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: March 9, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 5.5
حداقل معدل: 15