۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کره جنوبی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه سوگانگ کره جنوبی در رشته فلسفه

دپارتمان فلسفه دوره های فلسفه را برای پرورش متخصصان فلسفی که می توانند به جامعه خدمت کنند و کشیش های کاتولیک لازم باشد ، ارائه می دهد. این برنامه درسی است که دانش آموزان برای تفکر فلسفی و تصدیق مبتنی بر انسان ، جهان و مسیحیت در نظر بگیرند تا دانش آموزان معنای و ارزشهای مناسب زندگی را کشف و تحقق بخشند.
 

 

کشور: کره جنوبی
دانشگاه:
دانشگاه سوگانگ
رتبه: ‎801–1000
دانشگاه سوگانگ ، به معنای واقعی کلمه ("دانشگاه رودخانه غربی") یک دانشگاه تحقیقاتی خصوصی در سئول کره جنوبی است. در سال 1960 توسط استان ویسکانسین انجمن عیسی تأسیس شد. سوگانگ قدیمی ترین موسسه آموزش عالی کاتولیک و Jesuit در کره جنوبی است. ورود به دانشگاه سوگانگ در کره جنوبی بسیار انتخابی و رقابتی است. اولویت سوگانگ متعلق به 1٪ برتر تحصیلات دبیرستانی آنها در کشور است و این دانشگاه به عنوان دانشگاه برتر خصوصی و یکی از معتبرترین مدارس نخبه کره جنوبی در نظر گرفته می شود. با این حال ، رتبه دانشگاه از نتایج اعتبار و ارزیابی خود عقب مانده است زیرا هیچ دانشکده پزشکی ندارد و دانش آموزان کمتری نسبت به برخی دیگر از دانشگاه های کره ای دارند. این دانشگاه طی شش دهه گذشته از سال 1960 به رشد چشمگیر اقتصادی کره کمک کرده است. برخی از اعضای هیئت علمی از طریق مواضع کابینه سطح بالا در دولت عمیقاً در طراحی برنامه توسعه اقتصادی کره نقش داشته اند. با توجه به این مشارکتهای مهم ، گروهی از اقتصاددانان وابسته به دانشگاه و مشغول سیاست گذاری به آن "مدرسه سوگنگ" گفته شدند. این دانشکده بر اساس شهرت خود ، استعدادهای جوان از بالاترین کالیبر را به خود اختصاص داده است ، بیشتر از 1 درصد برتر در کنکور سراسری. با بازتاب ظرفیت تحقیقاتی عالی ، بخش اقتصاد توسط RePEc به عنوان نزدیکترین کره در نشریات ژورنال بین المللی شناخته شده است.
رشته تحصیلی:
رشته فلسفه
مطالعه سؤالات عمومی و اساسی است در مورد وجودت، دانش، ارزشها، عقل، ذهن و زبان. این سوالات معمولا در قالب مسائل بررسی و حل می شوند. سوالات پایه ای فلسفه پیرامون احتمال دانستن هر دانش و توانایی اثبات آن شکل گرفته است و امروزه این سوالات بسیار پیچیده تر و تخصصی تر شده اند.
زبان دوره: انگلیسی - کره‌ای
منطقه: باکبوم
طول دوره: 2سال
مبلغ دقیق شهریه: 7,000 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2022 - ددلاین ثبت نام: March 1, 2022
حداقل نمره آیلتس: 6