x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کره جنوبی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه سانگ کیون کوان کره جنوبی در رشته داروسازی

دانشکده داروسازی در سال 1953 تأسیس شد و از آن زمان تاکنون آموزش دارویی با کلاس های برتر در کره ارائه داده است. تقریباً 5000 نفر از فارغ التحصیلان این دانشکده به عنوان محقق اصلی برای شرکتهای داروسازی داخلی مشغول به کار هستند ، یا داروخانه خود را به عنوان شیمیدانان موفق اداره می کنند. برنامه کارشناسی یکی از بهترین مدارس داروخانه کره است. بسیاری از داروسازان و محققانی که از دانشکده فارغ التحصیل شده اند ، به طور فعال در سیاست مراقبت های بهداشتی کشور و تولید داروهای جدید برای رفاه بشر مشارکت می کنند.

کشور: کره جنوبی
دانشگاه:
سانگ کیون کوان
رتبه: ‎95
دانشگاه سانگ کیون کوان یک دانشگاه تحقیقاتی جامع خصوصی در کره جنوبی است. این موسسه ریشه های آن را به سانگ کیون کوان تاریخی که در سال 1398 توسط سلسله جوزون واقع در قلب سئول مرکزی تأسیس شده است ، ردیابی می کند. به عنوان مؤسس آموزشي پادشاهي ژوزون ، طبق قانون بزرگ دولت ايالتي با رضايت سلطنتي اداره مي شد. در اواخر قرن نوزدهم ، این دانشگاه دوباره بازسازی شد و از آن زمان به بعد كیفیت و شهرت خود را گسترش داده است كه این امر به فارغ التحصیلان پرنفوذ و مؤثر آن ، نتیجه تحقیقاتی قوی و مشاركت نزدیك با سامسونگ نسبت داده شده است. این دانشگاه هزینه های زیادی در زمینه تحقیق و توسعه می گذارد ، که بیشتر توسط حامی اصلی فناوری غول فناوری سامسونگ ، هیوندای و سایر آژانسهای تأمین اعتبار دولت تأمین می شود و دانشمندان تحقیقاتی بالایی را تولید می کند. در میان دانشمندان برجسته بین المللی تحقیقاتی دانشگاه ، استاد پارک نام-گیو از مهندسی شیمی ، که در سال 2017 توسط ، به عنوان یکی از برندگان معتبر نوبل شیمی معرفی شد ، و استاد لی جوان هی ، مدیر مرکز برای فیزیک یکپارچه نانوساختار در انستیتوی علوم پایه ، در حال حاضر در زمینه تحقیقات در این دانشگاه فعال هستند و اغلب در طبیعت مورد توجه قرار می گیرند.
رشته تحصیلی:
داروسازی علم و تکنیک تهیه، توزیع و بررسی داروها و ارائه خدمات بالینی است. به طور کلی این یک رشته بهداشتی محسوب می شود که علوم بهداشتی را با علوم دارویی پیوند می دهد و هدف از آن استفاده از ایم ، موثر و مقرون به صرفه از داروها است. از آنجا که امروزه بیشتر داروها توسط کارخانه های فعال در صنعت داروسازی تولید می شوند، این روش حرفه به سمت بالینی شدن گرایش پیدا کرده است. به عنوان پیش فرض ، داروسازی به عنوان یک حرفه در خدمت جامعه و سطح کلی اجتماع طبقه بندی می شود. ارائه خدمات و مراقبت مستقیم بیمار در رشته داروسازی، به عنوان داروسازی بالینی شناخته می شود. دامنه فعالیت یک داروساز امروزه، علاوه بر روش های سنتی شامل تدوین و ترکیب داروها، فعالیت های مدرن مرتبط با سیستم های سلامتی دنیای امروز را هم که شامل خدمات بالینی ، بررسی داروهای ایمنی و کارآیی و ارائه اطلاعات مربوط به داروها را می شود، در بر دارد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: میونگنیون
طول دوره: 1 سال
مبلغ دقیق شهریه: 14,820 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: August 30, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 4, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل معدل: 15
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱