x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کره جنوبی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه سانگ کیون کوان کره جنوبی در رشته تربیت بدنی

دانشکده علوم ورزشی در سال 1969 به عنوان دپارتمان تربیت بدنی تأسیس شد و بطور مستقل برای رسیدگی به علایق دانشگاهی در ورزش ، حرکات و مسائل مربوط به سلامتی توسعه یافت.
هدف آموزش ارائه شده توسط این دانشکده پرورش دادن رهبرانی است که می توانند آکادمی ورزش و صنعت مرتبط با ورزش را که تحت پیشرفت و رشد سریع قرار دارند راهنمایی کنند. کالج این دانشگاه می تواند از طریق آموزش در تحقق برنامه آینده ملت، "بهداشت و رفاه"  به دانشجویان کمک کند تا قادر به ساختن چارچوبهای محکمی در دانش و جسم باشند.

کشور: کره جنوبی
دانشگاه:
سانگ کیون کوان
رتبه: ‎95
دانشگاه سانگ کیون کوان یک دانشگاه تحقیقاتی جامع خصوصی در کره جنوبی است. این موسسه ریشه های آن را به سانگ کیون کوان تاریخی که در سال 1398 توسط سلسله جوزون واقع در قلب سئول مرکزی تأسیس شده است ، ردیابی می کند. به عنوان مؤسس آموزشي پادشاهي ژوزون ، طبق قانون بزرگ دولت ايالتي با رضايت سلطنتي اداره مي شد. در اواخر قرن نوزدهم ، این دانشگاه دوباره بازسازی شد و از آن زمان به بعد كیفیت و شهرت خود را گسترش داده است كه این امر به فارغ التحصیلان پرنفوذ و مؤثر آن ، نتیجه تحقیقاتی قوی و مشاركت نزدیك با سامسونگ نسبت داده شده است. این دانشگاه هزینه های زیادی در زمینه تحقیق و توسعه می گذارد ، که بیشتر توسط حامی اصلی فناوری غول فناوری سامسونگ ، هیوندای و سایر آژانسهای تأمین اعتبار دولت تأمین می شود و دانشمندان تحقیقاتی بالایی را تولید می کند. در میان دانشمندان برجسته بین المللی تحقیقاتی دانشگاه ، استاد پارک نام-گیو از مهندسی شیمی ، که در سال 2017 توسط ، به عنوان یکی از برندگان معتبر نوبل شیمی معرفی شد ، و استاد لی جوان هی ، مدیر مرکز برای فیزیک یکپارچه نانوساختار در انستیتوی علوم پایه ، در حال حاضر در زمینه تحقیقات در این دانشگاه فعال هستند و اغلب در طبیعت مورد توجه قرار می گیرند.
رشته تحصیلی:
رشته تربیت بدنی را می توان یکی از رشته های مرتبط با علوم انسانی شمرد که برای تقویت و تربیت جسم و روان انسان از علوم مختلف از جمله روانشناسی، جامعه شناسی، مدیریت و فیزیولوژی کمک می گیرد رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی می باشد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: میونگنیون
طول دوره: 1 سال
مبلغ دقیق شهریه: 14,820 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: August 30, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 4, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل معدل: 15
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱