x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کره جنوبی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه سانگ کیون کوان کره جنوبی در رشته کسب و کار

دانشکده تجارت یک مدرسه نوآورانه ، مبتکرانه و آینده نگر است که یک محیط یادگیری دانشگاهی حمایتی را با توجه به دیدگاه دانشگاه برای ارائه آموزش با کیفیت و تحقیق در سطح جهانی ارائه می دهد. به دلیل سنت قدیمی نوآوری این دانشگاه ، دانشکده تجارت در قالب کمک هزینه چند میلیارد دلاری ، هفت ساله کره جنوبی BK21 از کره پشتیبانی کرده است که به این مدرسه اجازه می دهد تا تجارت بسیار تخصصی و پیشرفته ای را ارائه دهد.

کشور: کره جنوبی
دانشگاه:
سانگ کیون کوان
رتبه: ‎95
دانشگاه سانگ کیون کوان یک دانشگاه تحقیقاتی جامع خصوصی در کره جنوبی است. این موسسه ریشه های آن را به سانگ کیون کوان تاریخی که در سال 1398 توسط سلسله جوزون واقع در قلب سئول مرکزی تأسیس شده است ، ردیابی می کند. به عنوان مؤسس آموزشي پادشاهي ژوزون ، طبق قانون بزرگ دولت ايالتي با رضايت سلطنتي اداره مي شد. در اواخر قرن نوزدهم ، این دانشگاه دوباره بازسازی شد و از آن زمان به بعد كیفیت و شهرت خود را گسترش داده است كه این امر به فارغ التحصیلان پرنفوذ و مؤثر آن ، نتیجه تحقیقاتی قوی و مشاركت نزدیك با سامسونگ نسبت داده شده است. این دانشگاه هزینه های زیادی در زمینه تحقیق و توسعه می گذارد ، که بیشتر توسط حامی اصلی فناوری غول فناوری سامسونگ ، هیوندای و سایر آژانسهای تأمین اعتبار دولت تأمین می شود و دانشمندان تحقیقاتی بالایی را تولید می کند. در میان دانشمندان برجسته بین المللی تحقیقاتی دانشگاه ، استاد پارک نام-گیو از مهندسی شیمی ، که در سال 2017 توسط ، به عنوان یکی از برندگان معتبر نوبل شیمی معرفی شد ، و استاد لی جوان هی ، مدیر مرکز برای فیزیک یکپارچه نانوساختار در انستیتوی علوم پایه ، در حال حاضر در زمینه تحقیقات در این دانشگاه فعال هستند و اغلب در طبیعت مورد توجه قرار می گیرند.
رشته تحصیلی:
لیسانس کسب و کار
لیسانس کسب و کار یک دوره کارشناسی سه ساله در مقطع کارشناسی است که توسط دانشگاه های استرالیا ، نیوزیلند و ایرلند ارائه می شود. از نظر قالب و ساختار با کارشناسی بازرگانی مشابه است. در استرالیا ، مقاطع لیسانس کسب و کار، به اندازه لیسانس تجارت و لیسانس اقتصاد ارزش دارد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: میونگنیون
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 12,900 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: August 30, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 4, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل معدل: 15
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱