۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کره جنوبی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه وونکوانگ کره جنوبی در رشته صنایع غذایی و فناوری

مواد غذایی که برای زندگی سالم برای انسانها ضروری تلقی می شود ، اکنون نقش خود را به عنوان مسئول کنترل بیولوژیکی فراتر از تأمین مواد غذایی و سلیقه تغییر می دهد. برای مقابله با گرایش هایی که چنین صنایع غذایی و زندگی به عنوان یک تجارت با ارزش افزوده در حال ظهور است ، پرسنل تخصصی را که توانایی آنها ترکیبی از دانش دانشگاهی و مهارت های عملی مربوط به غذاهای کاربردی و غذاهای تخمیر است ، آموزش می دهد و از این طریق به توسعه آن کمک خواهد کرد. صنایع غذایی و صنعت محلی نیز هم اکنون این دو بخش (غذاهای کاربردی ، غذاهای معطر) برای برنامه های کارشناسی ارشد فعالیت می کند.

شهریه هر ترم 950 دلار است.

کشور: کره جنوبی
دانشگاه:
دانشگاه وونکوانگ
رتبه: ‎+1000
دانشگاه وونکوانگ دانشگاهی است که در ایکسان کره جنوبی واقع شده است. در سال 1946 با نام ییلهاکریم تأسیس شد و از معدود آکادمی های وابسته به وون بودیسم است. ییلهاکریم در 5 نوامبر 1951 توسط کالج وونکوانگ جونیور جانشین شد ، و در 29 ژانویه سال 1953 به مقام كالج رسید. این دانشگاه به دلیل دوره های پزشکی متنوع خود شناخته شده است: پزشکی غربی ، دندانپزشکی ، داروسازی ، طب سنتی کره و داروخانه سنتی کره. در کنار دوره های پزشکی ، این مدرسه به دلیل دوره های تخصصی خود مانند اداره پلیس ، اداره خدمات آتش نشانی و دانشکده حقوق مشهور است.
رشته تحصیلی:
رشته صنایع غذایی و فناوری
براساس گزارشی که اخیراً از ING ارائه شده است ، این فناوری به تولید کنندگان مواد غذایی کمک می کند تا برای یک جمعیت رو به رشد جهان کارآمدتر تولید کنند. هم اکنون در جهان 7.5 میلیارد نفر وجود دارد و این بدان معنی است که سالانه تقاضای بیشتری برای غذا وجود دارد. با استفاده از فناوری برای بهبود فرآوری و بسته بندی، می تواند ماندگاری و ایمنی مواد غذایی را بهبود بخشد. استفاده از ماشین آلات در صنایع غذایی همچنین کیفیت و قیمت مناسب را تضمین می کند. با استفاده از ماشین آلات هزینه های تازه نگه داشتن مواد غذایی را کاهش داده و بهره وری را افزایش می دهد.
زبان دوره: کره‌ای
منطقه: ایکسان-دائرو
طول دوره: 2.5 سال
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: June 1, 2021