۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کره جنوبی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه یونگ نام کره جنوبی در رشته ی جامعه شناسی

ددلاین این پیشنهاد فرا رسیده و قابل ارجاع نیست.
جامعه شناسی یک رشته برای درک چگونگی زندگی مردم در یک جامعه است و سعی می کند پدیده های اجتماعی را برای ایجاد جامعه بهتر توضیح دهد. جامعه شناسی یک علم جامع است که رویکردهای مختلفی را برای جامعه مدرن دنبال می کند و بنابراین ، در رشته های جامعه شناسی انتخاب های گسترده ای در حرفه های مختلف وجود دارد که باعث می شود شما بتوانید از میان آنها انتخاب کنید.
 
کشور: کره جنوبی
دانشگاه:
دانشگاه یونگ نام
رتبه: ‎794
دانشگاه یونگ نام یک دانشگاه تحقیقاتی خصوصی است که در گئونگ سان، کره جنوبی واقع شده است. پیشینیان این دانشگاه ، کالج تائه گو و کالج چانگو ، به ترتیب در سالهای 1947 و 1950 در دائه گو تاسیس شدند. در سال 1967 ، این دو دانشکده توسط رئیس جمهور پارک چونگ هی به منظور تشکیل دانشگاه اعطای مدرک دانشگاه یونونگام ادغام شدند. در سال 1972 ، پردیس اصلی دانشگاه در گئونگ سان در شرق دائه گو افتتاح شد. این دانشگاه شامل دانشکده های حقوق و پزشکی و بیمارستان آموزشی است.
رشته تحصیلی:
رشته جامعه شناسی
جامعه‌شناسی بخشی از علوم اجتماعی و دانش بررسی جامعه (پدیده اجتماعی) است. این رشتهٔ علمی به بررسی جوامع بشری، برهم‌کنش‌های آن‌ها، و فرایندهایی که جوامع را در وضعیت جاری‌شان نگاه داشته یا تغییر می‌دهد می‌پردازد. هدف این حوزهٔ علمی پرداختن به تجزیهٔ جامعه به بخش‌های تشکیل دهنده‌اش مانند انجمن‌ها، نهادها، گروه‌های هم‌جنس، هم‌نژاد، یا هم‌سن، و بررسی نحوهٔ برهم‌کنش فعال این اجزاء با همدیگر است. علاوه بر این‌ها، این علم موضوعاتی مانند طبقه اجتماعی، قشربندی، جنبش اجتماعی، تغییرات اجتماعی و بی‌نظمی‌هایی مانند جرم، انحراف و انقلاب را مورد تحقیق قرار می‌دهد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: گیونگسان
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 7,000 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: August 28, 2021 - ددلاین ثبت نام: April 15, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 5.5