x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در اسپانیا

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه خودگردان بارسلونا اسپانیا در رشته ی خبرنگاری

 در این دوره شما می توانید آموزش های یکپارچه ای را در زمینه ی آخرین گرایش ها در رسانه های آنلاین و ارتباطات چندرسانه ای دریافت کنید.

کشور: اسپانیا
دانشگاه:
دانشگاه خودگردان بارسلونا
رتبه: ‎229
دانشگاه خودگردان بارسلونا، دانشگاهی دولتی-خودمختار در شهر بارسلونا واقع در ایالت کاتالونیا در شمال شرقی اسپانیا است. این دانشگاه در سال ۱۹۶۸ میلادی بنا گردید و در حال حاضر با در اختیار داشتن بیش از ۳۷ هزار دانشجو و ۳۲۰ استاد دانشگاه یکی از دانشگاه‌های مهم اسپانیا محسوب می‌گردد. ساختمان‌ها و مراکز علمی و تحقیقاتی دانشگاه UAB متشکل از ۸۱۰ مورد می‌باشد که اغلب آن‌ها در شهرک دانشجویی (کامپوس) بیاترا در بارسلونا قرار دارند هرچند که دارای مراکزی در شهرهای دیگر کاتالونیا مانند مانرسا و سردانیلا دل بایس می‌باشد. دانشگاه خودگردان بارسلونا دارای ۷۷ رشته در مقطع کارشناسی، ۳۲۸ رشته در مقطع کارشناسی ارشد و ۹۰ برنامه دکتری می‌باشد.
رشته تحصیلی:
خبرنگاری
تعریف خبرنگاری، تولید و توزیع گزارش از وقایع است. رسانه هایی که خبرنگاران در آن فعالیت دارند شامل روزنامه، تلویزیون، رادیو و اینترنت می باشد. روش خبرنگاری بسته به هر کشور متفاوت است و در برخی کشور ها خبرها و رسانه ها تحت کنترل دولت قرار دارد. در این رشته دانشجویان علاوه بر فراگیری اصول خبرنگاری با شیوه های تخصصی تر بازارکار رشته خود نیز آشنا خواهند شد.
زبان دوره: اسپانیایی; Castilian
منطقه: بلاتررا
طول دوره: 4 سال
ظرفیت (نفر): 160
هزینه ورودی: 64 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 9,290 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 1,000 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 9, 2020 - ددلاین ثبت نام: February 7, 2021
حداقل تعداد واحدهای درسی: 240
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱