۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در اسپانیا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه کارلوس سوم مادرید اسپانیا در رشته ی مهندسی پزشکی بالینی

این دوره تخصص مهندسانی را که در زمینه فناوری های بهداشتی (مهندسی پزشکی ، مدیریت پیشرفته فناوری) فعالیت می کنند و نیاز به نوآوری در زمینه زیست پزشکی و به ویژه در محیط بیمارستان کار می کند ، برآورده می کند.

کشور: اسپانیا
دانشگاه:
دانشگاه کارلوس سوم مادرید
رتبه: ‎828
دانشگاه کارلوس سوم مادرید (اسپانیایی: Universidad Carlos III de Madrid‎) (UC3M) یکی از معتبرترین دانشگاه‌های اسپانیا در بخش خودمختار مادرید است. این دانشگاه توسط گرکوریو پثس-باربا در ۵ مه ۱۹۸۹ در چارچوب قانون اصلاحات دانشگاهی ۱۹۸۳ پایه‌گذاری شده‌است.دانشگاه دارای چهار محوطه دانشگاهی است که در مراکز زیر فعالیت می‌کنند: پردیس ختافه دانشکده علوم اجتماعی و حقوق پردیس ختافه دانشگاه کارلوس سوم. در حومه شهر ختافه مادرید، در جنوب مادرید واقع شده‌است؛ که شامل دانشکده علوم اجتماعی و حقوقی، دانشکده علوم انسانی، ارتباطات و اسناد است. همچنین دارای کتابخانه‌ها، اتاق‌های کامپیوتر، اتاق‌های چندرسانه‌ای، سالن‌های صمعی بصری، سالن حقوق، اتاق‌های زبان، مرکز ورزشی با استخر سرپوشیده، آبگرم و خوابگاه دانشجویی است. پردیس لگانس کتابخانه شاه پاستور، در پردیس لگانس در دانشگاه کارلوس سوم. در حومه شهر لگانس مادرید، در جنوب مادرید واقع شده‌است؛ که شامل دانشکدهٔ عالیه پلی‌تکنیک، آزمایشگاه‌هایی برای کلاس‌های تجربی (مهندسی زیستی، کامپیوتر، هوافضا، مکانیک، رباتیک و غیره)، کتابخانه‌ها، اتاق‌های کامپیوتر، اتاق‌های چندرسانه‌ای، سالن‌های صمعی بصری، سالن حقوق، اتاق‌های زبان، مرکز ورزشی با استخر سرپوشیده، آبگرم و خوابگاه دانشجویی است و سالن اجتماعات با ظرفیت ۱۰۰۰ نفر است. پردیس کلمنارخو در حومه شهر کلمناخرو مادرید، در شمال مادرید واقع شده‌است؛ در این پردیس درجاتی از دانشگاه‌های مختلف تدریس می‌شود. امکانات آن شامل یک کتابخانه، اتاق‌های کامپیوتر، اتاقای زبان و اتاق‌های چندرسانه‌ای است.
رشته تحصیلی:
رشته مهندسی پزشکی بالینی
مهندسی پزشکی بالینی از رشته‌های تخصصی شاخه مهندسی پزشکی است که مسئولیت پیاده‌سازی تکنولوژی پزشکی و بهینه‌سازی خدمات بهداشتی و درمانی دارد. نقش مهندسی پزشکی بالینی شامل آموزش و نظارت تکنسین تجهیزات پزشکی، همکاری با قانون گذاران و بازرسان بیمارستان‌های دولتی و دادن مشاورهٔ فنی برای دیگر کارکنان بیمارستان مانند پزشکان، مدیران، آی تی و…. مهندس پزشکی بالینی همچنین براساس تجربه‌های بالینی خود به تولیدکنندگان وسایل پزشکی در زمینه بهبود طراحی‌های آینده‌شان مشاوره می‌دهد درحالی که به عنوان ناظر بر پیشرفت قسمت‌های فنی بیمارستان‌ها، الگوهای خرید آن‌ها را با توجه به بخش تولید راهنمایی می‌کند. توجه اصلی آن‌ها بر اجرای عملی تکنولوژی باعث شده که مهندسین این رشته بیشتر به سمت دوباره طراحی و پیکربندی دوباره گرایش پیداکنند. به عنوان «انقلابی» تحقیق و توسعه یا ایده‌های نابی که می‌توانند خود رابرای سال‌های متمادی با پزشکی بالینی وفق دهدند؛ در حال حاضر در این برهه زمانی، بیشتر تلاش‌ها برای گسترش تأثیر مهندسی پزشکی بالینی در مسیر زیست پزشکی نوین است. مهندس پزشکی بالینی در نقش‌های مختلف خود، ازآنجایی که به هردو دیدگاه (تولید و مصرف‌کننده) «در خط مقدم» نزدیک است و هم در ساخت و فرایند محصولات آموزش دیده است، به شکل یک «پل یا رابط» بین تولیدکننده‌های محصولات پزشکی و مصرف‌کنندگان نهایی است. بخش‌های مهندسی پزشکی بالینی بیمارستان‌های بزرگ گاهی اوقات نه تنها مهندسان زیست پزشکی را استخدام می‌کنند، بلکه از مهندسین صنعتی / سیستم برای تحقیق در عملیات‌ها، عوامل انسانی، تجزیه و تحلیل هزینه، ایمنی، و غیره کمک می‌گیرند.
زبان دوره: اسپانیایی; Castilian
منطقه: مادرید
طول دوره: 1.5 سال
ظرفیت (نفر): 20
مبلغ دقیق شهریه: 7,419 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 1,000 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 2, 2021 - ددلاین ثبت نام: January 25, 2022
حداقل تعداد واحدهای درسی: 90