x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در اسپانیا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه کارلوس سوم مادرید اسپانیا در رشته ی امنیت سایبری

تحلیلگر امنیت سایبری، باید از تهدیدهای سایبری محافظت کند و بتواند حملات و آسیب پذیری ها را در سیستم ها و شبکه ها شناسایی کند.

کشور: اسپانیا
دانشگاه:
دانشگاه کارلوس سوم مادرید
رتبه: ‎828
دانشگاه کارلوس سوم مادرید (اسپانیایی: Universidad Carlos III de Madrid‎) (UC3M) یکی از معتبرترین دانشگاه‌های اسپانیا در بخش خودمختار مادرید است. این دانشگاه توسط گرکوریو پثس-باربا در ۵ مه ۱۹۸۹ در چارچوب قانون اصلاحات دانشگاهی ۱۹۸۳ پایه‌گذاری شده‌است.دانشگاه دارای چهار محوطه دانشگاهی است که در مراکز زیر فعالیت می‌کنند: پردیس ختافه دانشکده علوم اجتماعی و حقوق پردیس ختافه دانشگاه کارلوس سوم. در حومه شهر ختافه مادرید، در جنوب مادرید واقع شده‌است؛ که شامل دانشکده علوم اجتماعی و حقوقی، دانشکده علوم انسانی، ارتباطات و اسناد است. همچنین دارای کتابخانه‌ها، اتاق‌های کامپیوتر، اتاق‌های چندرسانه‌ای، سالن‌های صمعی بصری، سالن حقوق، اتاق‌های زبان، مرکز ورزشی با استخر سرپوشیده، آبگرم و خوابگاه دانشجویی است. پردیس لگانس کتابخانه شاه پاستور، در پردیس لگانس در دانشگاه کارلوس سوم. در حومه شهر لگانس مادرید، در جنوب مادرید واقع شده‌است؛ که شامل دانشکدهٔ عالیه پلی‌تکنیک، آزمایشگاه‌هایی برای کلاس‌های تجربی (مهندسی زیستی، کامپیوتر، هوافضا، مکانیک، رباتیک و غیره)، کتابخانه‌ها، اتاق‌های کامپیوتر، اتاق‌های چندرسانه‌ای، سالن‌های صمعی بصری، سالن حقوق، اتاق‌های زبان، مرکز ورزشی با استخر سرپوشیده، آبگرم و خوابگاه دانشجویی است و سالن اجتماعات با ظرفیت ۱۰۰۰ نفر است. پردیس کلمنارخو در حومه شهر کلمناخرو مادرید، در شمال مادرید واقع شده‌است؛ در این پردیس درجاتی از دانشگاه‌های مختلف تدریس می‌شود. امکانات آن شامل یک کتابخانه، اتاق‌های کامپیوتر، اتاقای زبان و اتاق‌های چندرسانه‌ای است.
رشته تحصیلی:
امنیت سایبری
امنیت سایبری کاربردی یک برنامه کاربردی است که سناریوهای امنیتی واقعی جهان را در اختیار دانشجویان قرار می دهد. دانش آموزان یاد می گیرند از کامپیوترها در برابر هکرها محافظت کنند، شبکه های بی سیم را ایمن کنند، رایانه ها را در مقابل بدافزار حافظت کنند و تهدیدات امنیتی را شناسایی کنند. دانش جویان همچنین یاد می گیرند که چگونه کامپیوترهای مسکونی، مشاغل تجاری و تقاضاها را در شرکت های دولتی و خصوصی برای پرداختن به مسائل امنیت اینترنت در دنیای امروز یاد بگیرند. دانشجویان همچنین برای گواهی نامه های بین المللی صنعت امنیت سایبری CompTIA Security + و CompTIA CySA + آماده می شوند
زبان دوره: انگلیسی - اسپانیایی; Castilian
منطقه: مادرید
طول دوره: 1 سال
ظرفیت (نفر): 20
مبلغ دقیق شهریه: 7,742 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 1,000 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 2, 2021 - ددلاین ثبت نام: January 25, 2022
حداقل نمره تافل: 72
حداقل نمره آیلتس: 5.5
حداقل تعداد واحدهای درسی: 60
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021