۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در اسپانیا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه اروپایی مادرید در رشته ی روانشناسی سلامت عمومی

این دانشگاه دارای یک پردیس دیگر در والنسیا به مساحت 25 هکتار با 3 درمانگاه دانشگاهی ، آزمایشگاه ، مرکز زبان چندرسانه ای ، مجتمع های ورزشی و سالن های اقامتی دانشجویی ست.

کشور: اسپانیا
دانشگاه:
دانشگاه اروپایی مادرید
رتبه: ‎+1000
دانشگاه اروپایی مادرید یک دانشگاه خصوصی در مادرید اسپانیا است. که در سال 1995 تاسیس شد. در طول سال 2010/2011 ، دانشگاه تقریباً تمام دروس ارائه شده خود را با استانداردهای آموزش عالی اروپا تطبیق داده است. بیش از 16,000 دانشجو در این دانشگاه تحصیل می کنند.
رشته تحصیلی:
رشته روان‌شناسی سلامت
روانشناسی سلامت به مطالعهٔ فرایندهای رفتاری و روان شناختی در هنگام سلامت، بیماری و مراقبت سلامت می‌پردازد. این علم معطوف به درک این نکته است که چگونه عوامل و عوامل فرهنگی، رفتاری و روان شناختی باعث سلامت یا بیماری جسمی می‌شود. عوامل روان شناختی می‌تواند به‌طور مستقیم بر سلامت اثرگذار باشد.برای مثال، عوامل استرس زای محیطی که غالباً رخ می‌دهد که به صورت تجمعی بر محورآدرنال-غدهٔ هیپوفیز- هیپوتالاموس اثر می‌گذارد، به مرور زمان، می‌تواند به سلامت آسیب وارد نماید. عوامل رفتاری هم می‌تواند سلامت شخص را تحت‌الشعاع قرار دهد.برای مثال، رفتارهای خاص می‌تواند، به مرور زمان، آسیب وارد کند (مصرف دخانیات، سوء مصرف مشروبات الکلی) یا ارتقاء دهندهٔ سلامت باشد (ورزش، رژیم غذایی کم چربی). روان شناسان سلامت یک رویکرد روان شناختی زیستی اجتماعی را اتخاذ می‌کنند. به عبارت دیگر، روان شناسان سلامت، سلامت را علاوه بر این که مربوط به فرایندهای بیولوژیکی (برای مثال ،ویروس، تومور و غیره) می‌دانند، همچنین به عوامل روان شناختی (مانند افکار و اعتقادات)، رفتاری( مثلاً عادات)، و فرایندهای اجتماعی (مانند قومیت و وضعیت اقصادی اجتماعی) هم مربوط می‌دانند.
زبان دوره: انگلیسی - اسپانیایی; Castilian
منطقه: مادرید
طول دوره: 1.5سال
ظرفیت (نفر): 105
هزینه ورودی: 100 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 10,905 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 1,000 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 14, 2022 - ددلاین ثبت نام: February 1, 2022
حداقل نمره تافل: 42
حداقل نمره آیلتس: 5
حداقل تعداد واحدهای درسی: 90
شرایط:
  • این دانشگاه دارای آزمون ورودی می باشد.