x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در اسپانیا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه آی ای اسپانیا در رشته ی مدیریت کسب و کار

این برنامه نیاز دانشجویان را برای به دست آوردن یک نمای جامع تر در مورد شرکت و توسعه مهارت های لازم برای هدایت تیم های خود در یک محیط پیچیده و در حال تغییر جهانی و شرکت در تصمیم گیری های استراتژیک ، برآورده می کند. 

رشته تحصیلی :
ام بی اِی
این رشته مبتنی بر مدیریت در کشور آمریکا ریشه دارد. در اوایل قرن بیستم به دلیل تقاضا های بسیار برای مدیریت بر مبنای علوم و نه تجربه، این رشته شکل گرفت که بیشتر در مقطع لیسانس و بالاتر تدریس می شود. مباحث اصلی MBA زمینه های مختلفی از مدیریت را شامل می شود. حسابداری، آمارهای کاربردی، منابع انسانی، ارتباطات تجاری، اخلاق تجاری، قانون تجارت، استراتژی تجارت، امور مالی، اقتصاد مدیریتی، کارآفرینی، بازاریابی، مدیریت زنجیره تأمین و مدیریت عملیات به روشی که بیشترین اهمیت را برای تجزیه و تحلیل و استراتژی مدیریت داشته باشد و ... با تخصصی تر شدن بحث مدیریت در سال های اخیر، این رشته تقاضای بالایی پیدا کرده است. به قسمی که تعداد زیادی از کشور ها رو به تخصصی کردن سیستم های مدیریتی خود آورنده اند.
زبان دوره : انگلیسی - اسپانیایی; Castilian
منطقه : مادرید
هزینه ورودی : 130 دلار
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : کارشناسی
حداقل نمره تافل : 72
حداقل نمره آیلتس : 6
حداقل تعداد واحدهای درسی : 60
مبلغ دقیق شهریه : 22,400 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی : 1,000 دلار
کشور : اسپانیا
دانشگاه :
دانشگاه آی ای
رتبه: ‎+1000
دانشگاه آی ای یک دانشگاه خصوصی است و پردیس های آن در Segovia Castile ، León و Madrid واقع شده اند. برنامه های دانشگاه IE به زبان انگلیسی و اسپانیایی اجرا می شوند و مطابق با استاندارد های منطقه آموزش عالی اروپا (فرآیند بولونیا) است.
طول دوره : 10 ماه
ظرفیت (نفر) : 600
ددلاین : ترم: پاییز - شروع: October 1, 2020 - ددلاین ثبت نام: July 25, 2021

پیشنهادات مشابه