x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در اسپانیا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه خامس اول اسپانیا در رشته ی روانشناسی سلامت عمومی

هدف این دوره این است که دانشجویان مهارتهای لازم برای انجام تحقیقات ، ارزیابی ها و مداخلات روانشناختی را در مورد آن جنبه های رفتار و فعالیت افراد مورد مطالعه قرار دهند که بر ارتقاء و بهبود وضعیت عمومی تأثیر می گذارد.

کشور: اسپانیا
دانشگاه:
دانشگاه خامس اول
رتبه: ‎789
دانشگاه خامس اول یک دانشگاه در شهر والنسیا ، اسپانیا است. در سال 1991 تأسیس شده و در سال 2014 حدود 15000 دانشجو در آن ثبت نام کردند. پردیس این دانشگاه با 176000 متر مربع ، دارای 4 دانشکده و بسیاری از ساختمان های تحقیقاتی و مدیریتی است.
رشته تحصیلی:
روانشناسی سلامت به مطالعهٔ فرایندهای رفتاری و روان شناختی در هنگام سلامت، بیماری و مراقبت سلامت می‌پردازد. این علم معطوف به درک این نکته است که چگونه عوامل و عوامل فرهنگی، رفتاری و روان شناختی باعث سلامت یا بیماری جسمی می‌شود. عوامل روان شناختی می‌تواند به‌طور مستقیم بر سلامت اثرگذار باشد.برای مثال، عوامل استرس زای محیطی که غالباً رخ می‌دهد که به صورت تجمعی بر محورآدرنال-غدهٔ هیپوفیز- هیپوتالاموس اثر می‌گذارد، به مرور زمان، می‌تواند به سلامت آسیب وارد نماید. عوامل رفتاری هم می‌تواند سلامت شخص را تحت‌الشعاع قرار دهد.برای مثال، رفتارهای خاص می‌تواند، به مرور زمان، آسیب وارد کند (مصرف دخانیات، سوء مصرف مشروبات الکلی) یا ارتقاء دهندهٔ سلامت باشد (ورزش، رژیم غذایی کم چربی). روان شناسان سلامت یک رویکرد روان شناختی زیستی اجتماعی را اتخاذ می‌کنند. به عبارت دیگر، روان شناسان سلامت، سلامت را علاوه بر این که مربوط به فرایندهای بیولوژیکی (برای مثال ،ویروس، تومور و غیره) می‌دانند، همچنین به عوامل روان شناختی (مانند افکار و اعتقادات)، رفتاری( مثلاً عادات)، و فرایندهای اجتماعی (مانند قومیت و وضعیت اقصادی اجتماعی) هم مربوط می‌دانند.
زبان دوره: اسپانیایی; Castilian
منطقه: کاستلین
طول دوره: 1.5 سال
ظرفیت (نفر): 30
هزینه ورودی: 95 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 2,064 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 953 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 23, 2021 - ددلاین ثبت نام: January 17, 2021
حداقل تعداد واحدهای درسی: 90
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱