x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در اسپانیا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه خامس اول اسپانیا در رشته ی سیستم های هوشمند

مدرک فوق لیسانس در سیستم های هوشمند آموزش هایی را ارائه می دهد که شامل فرآیندهای ادراک ، یادگیری و تصمیم گیری خودکار ، دستکاری روباتیک ، روباتیک هوشمند و خدمات ، ذخیره سازی و پردازش است.

کشور: اسپانیا
دانشگاه:
دانشگاه خامس اول
رتبه: ‎789
دانشگاه خامس اول یک دانشگاه در شهر والنسیا ، اسپانیا است. در سال 1991 تأسیس شده و در سال 2014 حدود 15000 دانشجو در آن ثبت نام کردند. پردیس این دانشگاه با 176000 متر مربع ، دارای 4 دانشکده و بسیاری از ساختمان های تحقیقاتی و مدیریتی است.
رشته تحصیلی:
هوش مصنوعی
هوش مصنوعی که گاهی اوقات هوش ماشینی نامیده می‌شود، به هوشمندی نشان داده شده توسط ماشین‌ها در شرایط مختلف اطلاق می‌شود که در مقابل هوش طبیعی در انسان‌ها قرار دارد. به عبارت دیگر هوش مصنوعی به سیستم‌هایی گفته می‌شود که می‌توانند واکنش‌هایی مشابه رفتارهای هوشمند انسانی از جمله درک شرایط پیچیده، شبیه‌سازی فرایندهای تفکری و شیوه‌های استدلالی انسانی و پاسخ موفق به آنها، یادگیری و توانایی کسب دانش و استدلال برای حل مسایل را داشته باشند. بیشتر نوشته‌ها و مقاله‌های مربوط به هوش مصنوعی، آن را به عنوان (دانش شناخت و طراحی عامل‌های هوشمند) تعریف کرده‌اند. هوش مصنوعی را باید عرصهٔ پهناور تلاقی و ملاقات بسیاری از دانش‌ها، علوم، و فنون قدیم و جدید دانست. ریشه‌ها و ایده‌های اصلی آن را باید در فلسفه، زبان‌شناسی، ریاضیات، روان‌شناسی، عصب‌شناسی، فیزیولوژی، تئوری کنترل، احتمالات و بهینه‌سازی جستجو کرد و کاربردهای گوناگون و فراوانی در علوم رایانه، علوم مهندسی، علوم زیست‌شناسی و پزشکی، علوم اجتماعی و بسیاری از علوم دیگر دارد. از زبان‌های برنامه‌نویسی هوش مصنوعی می‌توان به لیسپ، پرولوگ، کلیپس و ویپی اکسپرت اشاره کرد.
زبان دوره: اسپانیایی; Castilian
منطقه: کاستلین
طول دوره: 1 سال
ظرفیت (نفر): 40
هزینه ورودی: 95 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 2,554 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 953 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 23, 2021 - ددلاین ثبت نام: January 17, 2021
حداقل تعداد واحدهای درسی: 60
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021