x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در اسپانیا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه پابلو د اولاویده اسپانیا در رشته ی بانکداری و اقتصاد

این دوره برای دانشجویانی طراحی شده که مایل به کسب دانش و مهارت های پیشرفته در زمینه ی مدیریت مالی و بانکی و مشاوره مالی و مدیریت دارایی هستند.

کشور: اسپانیا
دانشگاه:
دانشگاه پابلو د اولاویده
رتبه: ‎+1000
دانشگاه پابلو د اولاوید، یک دانشگاه دولتی در سویل اسپانیا است. هر دو برنامه کارشناسی و کارشناسی ارشد ،در بیوتکنولوژی ، علوم محیط زیست ، علوم انسانی ، روابط کار ، کسب زبان دوم ، کار اجتماعی ، علوم ورزشی و ترجمه ارائه می دهد. این دانشگاه در سال 1997 تأسیس شد و به یکی از جدیدترین دانشگاه های عمومی اسپانیا تبدیل شد. بیش از 10،000 دانشجو دارد و از بدو تأسیس تا کنون در حال رشد است. این دانشگاه به نام سیاستمدار اسپانیایی-پروئی ، پابلو د اولاوید (1803-1725) نامگذاری شده است.
رشته تحصیلی:
امروزه اقتصاد پول و بانكداري از جمله مهمترين موضوعات اقتصادي در دنيا است. با پولي شدن اقتصادها اهميت و نقش سياستهاي پولي، ارزي و بانكداري در كشورها روز افزون گرديده است، سياست پولي به دليل اثراتي كه بر حجم پول و تقاضاي كل و در نتيجه در اقتصاد دارد، بازارهاي مالي و واسطه هاي مالي به جهت نقشي كه در هدايت نقدينگي و خلق اعتبار در جامعه دارند، حائز اهميت مي باشند. مطالعه پول و بانك در اقتصاد از دو جهت حائز اهمیت است. اولاً پول و بانكداري با توجه به ارتباط نزديكي كه با تغييرات حجم پول، تورم، بيكاري و تحولات اقتصادي دارد، داراي اهميت است. ثانياً از آنجايي كه در رابطه با موضوعات مختلف اقتصادي، جواب مطلق و مشخصي در بين كارشناسان و متخصصين اقتصادي وجود ندارد، اين تنوع و جدال بين كارشناسان در رابطه با مسايل اقتصادي را مي‌توان در تحولاتي كه هر روز در پول و بانكداري حاصل مي‌شود، جستجو نمود. چرا كه هر روز موسسات پولي و مقررات جديدي به منظور پاسخگويي به مسايل و مشكلات پديد مي‌آيد.
زبان دوره: اسپانیایی; Castilian
منطقه: سویل
طول دوره: 1 سال
ظرفیت (نفر): 30
هزینه ورودی: 65 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 8,915 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 950 دلار
ددلاین: ترم: بهار - شروع: February 8, 2021 - ددلاین ثبت نام: July 28, 2021
حداقل تعداد واحدهای درسی: 60
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021