x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در اسپانیا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه کاتولیک سن آنتونیو د مورسیا در رشته ی روانشناسی سلامت

تمرینات خصوصی این حرفه در مراکز شهری ، موسسات یا شرکتها،مراکز توان بخشی روانپزشکی،انجمن ها،تیم های ورزشی،مراکز نظامی و ... برگزار خواهد شد.

کشور: اسپانیا
دانشگاه:
دانشگاه کاتولیک سن آنتونیو د مورسیا
رتبه: ‎+1000
این دانشگاه، یک دانشگاه خصوصی است که در مورسیا در جنوب شرقی اسپانیا واقع شده است که در سال 1996 توسط خوزه لوئیس مندوزا پرز ، تأسیس شد.برنامه های دانشگاهی كارشناسی و كارشناسی ارشد را كه توسط اساتید و محققان مجرب تدریس می شود ،ارائه می دهد.در حال حاضر دارای 10,580 دانشجوست.
رشته تحصیلی:
روانشناسی سلامت به مطالعهٔ فرایندهای رفتاری و روان شناختی در هنگام سلامت، بیماری و مراقبت سلامت می‌پردازد. این علم معطوف به درک این نکته است که چگونه عوامل و عوامل فرهنگی، رفتاری و روان شناختی باعث سلامت یا بیماری جسمی می‌شود. عوامل روان شناختی می‌تواند به‌طور مستقیم بر سلامت اثرگذار باشد.برای مثال، عوامل استرس زای محیطی که غالباً رخ می‌دهد که به صورت تجمعی بر محورآدرنال-غدهٔ هیپوفیز- هیپوتالاموس اثر می‌گذارد، به مرور زمان، می‌تواند به سلامت آسیب وارد نماید. عوامل رفتاری هم می‌تواند سلامت شخص را تحت‌الشعاع قرار دهد.برای مثال، رفتارهای خاص می‌تواند، به مرور زمان، آسیب وارد کند (مصرف دخانیات، سوء مصرف مشروبات الکلی) یا ارتقاء دهندهٔ سلامت باشد (ورزش، رژیم غذایی کم چربی). روان شناسان سلامت یک رویکرد روان شناختی زیستی اجتماعی را اتخاذ می‌کنند. به عبارت دیگر، روان شناسان سلامت، سلامت را علاوه بر این که مربوط به فرایندهای بیولوژیکی (برای مثال ،ویروس، تومور و غیره) می‌دانند، همچنین به عوامل روان شناختی (مانند افکار و اعتقادات)، رفتاری( مثلاً عادات)، و فرایندهای اجتماعی (مانند قومیت و وضعیت اقصادی اجتماعی) هم مربوط می‌دانند.
زبان دوره: اسپانیایی; Castilian
منطقه: مورسیا
طول دوره: 2 سال
ظرفیت (نفر): 25
هزینه ورودی: 95 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 13,268 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 985 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 9, 2021 - ددلاین ثبت نام: February 7, 2022
حداقل تعداد واحدهای درسی: 90
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱