۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در اسپانیا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه سی ای یو کاردنال هررا اسپانیا در رشته ی ایمنی غذایی

این پیشنهاد در حالت تعلیق بوده و غیرفعال است. اطلاعات موجود ممکن است به روز نباشد.

فارغ التحصیلان دامپزشکی ، داروسازی ، شیمی ، زیست شناسی ، علوم غذایی و فناوری ، بیوتکنولوژی ، مهندسی و علوم زراعی ، مهندسی مواد غذایی ، مهندسی زراعت یا تغذیه انسانی و رژیم غذایی قادر به تحصیل در این دوره خواهند بود.

کشور: اسپانیا
دانشگاه:
دانشگاه سی ای یو کاردنال هررا
رتبه: ‎850
این دانشگاه ، یک دانشگاه خصوصی در والنسیا ، اسپانیا است. اولین مدرسه خصوصی حقوقی است که تاکنون در والنسیا تأسیس شده است. این دانشگاه از اوایل دهه 1970 با دانشگاه والنسیا و دانشگاه پلی تکنیک والنسیا همراه بوده است اما در سال 1999 نام فعلی خود را به دست آورد. این دانشگاه دارای پنج دانشکده است: دانشکده علوم بهداشت ، دانشکده دامپزشکی ، دانشکده حقوق ، تجارت و علوم سیاسی ، دانشکده علوم انسانی و علوم ارتباطات و دانشکده فنی.
رشته تحصیلی:
رشته ایمنی غذایی
به حصول اطمینان از اینکه مواد غذایی در هنگام حمل و آماده‌سازی و نگهداری، آلودگیهای میکروبی و شیمیایی و فیزیکی پیدا نمی‌کنند و سبب بیماری مصرف‌کنندگان نمی‌شوند، ایمنی غذایی می‌گویند. ایمنی غذا عبارت است از اطمینان از این‌که غذایی که می‌خوریم، کاملاً سالم است و آلودگی ندارد؛ آلودگی میکروبی، انگلی، شیمیایی. تهدیدهای جدید ایمنی مواد غذایی به‌طور مداوم در حال ظهور هستند و تغییرات در تولید، توزیع و مصرف مواد غذایی، تغییرات در محیط زیست، عوامل بیماری‌زای جدید و در حال ظهور، مقاومت ضد میکروبی مواد غذایی را به چالش کشیده‌اند. همچنین افزایش سفر و تجارت، احتمال آلودگی در سطح بین‌المللی را گسترش داده است. ایمنی مواد غذایی به‌طور فزاینده‌ای در حال جهانی شدن است و نیاز به تقویت سامانه‌های ایمنی مواد غذایی بیش از پیش در میان کشورها مشهود است. به همین دلیل است که سازمان جهانی بهداشت شعار خود را در سال ۲۰۱۵ ترویج بهبود ایمنی مواد غذایی از «مزرعه تا بشقاب سفره» قرار داد. با گسترش فناوری‌ها، مصرف افزودنی‌ها، آفت‌کش‌ها، آنتی‌بیوتیک‌ها و هورمون‌ها در تولید مواد غذایی در کشورهای در حال توسعه، رشد چشمگیری داشته است که منجر به اثرات سوء انکارناپذیری بر سلامت انسان از جمله بروز انواع ناهنجاری های مادرزادی و سرطان‌ها به‌ویژه در کودکان شده است.
زبان دوره: اسپانیایی; Castilian
منطقه: والنسیا
طول دوره: 1 سال
هزینه ورودی: 757 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 6,816 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 990 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 4, 2022 - ددلاین ثبت نام: February 4, 2022
حداقل تعداد واحدهای درسی: 60