۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در اسپانیا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه سی ای یو کاردنال هررا اسپانیا در رشته ی حقوق

این پیشنهاد در حالت تعلیق بوده و غیرفعال است. اطلاعات موجود ممکن است به روز نباشد.

با گذراندن دوره آموزشی و ارزیابی توسط وزارت دادگستری ، از طریق تکمیل یک نوع آزمون تئوری، یک مدرک حرفه ای در وکالت دریافت خواهید کرد.

کشور: اسپانیا
دانشگاه:
دانشگاه سی ای یو کاردنال هررا
رتبه: ‎850
این دانشگاه ، یک دانشگاه خصوصی در والنسیا ، اسپانیا است. اولین مدرسه خصوصی حقوقی است که تاکنون در والنسیا تأسیس شده است. این دانشگاه از اوایل دهه 1970 با دانشگاه والنسیا و دانشگاه پلی تکنیک والنسیا همراه بوده است اما در سال 1999 نام فعلی خود را به دست آورد. این دانشگاه دارای پنج دانشکده است: دانشکده علوم بهداشت ، دانشکده دامپزشکی ، دانشکده حقوق ، تجارت و علوم سیاسی ، دانشکده علوم انسانی و علوم ارتباطات و دانشکده فنی.
رشته تحصیلی:
رشته حقوق
حقوق عمومی شامل حقوق قوای سه‏ گانه کشور، حاکمیت و آنچه که مربوط به اداره کشور است، می‏ شود و حقوق خصوصی به روابط بین خود مردم می‏ پردازد که مهمترین آنها روابط تجاری است که عامل ایجاد رشته حقوق تجارت شده است و یا مسائل مربوط به حقوق مدنی است که از آن جمله می‏ توان به اموال، مالکیت، قراردادها، مسئولیت‏ هایی که اشخاص در خطاهایی که مرتکب می‏ شوند برایشان به وجود می‏ آید مثل مسئولیت ناشی از حوادث، قواعد مربوط به ارث، وصیت، ولادت، اقامتگاه اشخاص و دهها مورد دیگر اشاره کرد. همچنین شاخه ای از حقوق به روابط بین المللی می‏ پردازد که خود به دو بخش حقوق روابط بین الملل عمومی و خصوصی تقسیم می‏ شود که حقوق روابط بین الملل عمومی به روابط بین دولت ها و سازمان های بین المللی می‏ پردازد.
زبان دوره: اسپانیایی; Castilian
منطقه: والنسیا
طول دوره: 14 ماه
ظرفیت (نفر): 25
هزینه ورودی: 757 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 7,297 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 990 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 4, 2022 - ددلاین ثبت نام: February 4, 2022
حداقل تعداد واحدهای درسی: 90