x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در اسپانیا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه آلمریای اسپانیا در رشته ی ریاضیات

فوق لیسانس ریاضیات یک رشته ی تخصصی را در اختیار دانشجویان قرار می دهد و آنها را قادر می سازد تا ریاضیات ، تجزیه و تحلیل و مشکلات رایانه ای را در زمینه های مختلف ریاضیات یا علوم پایه ، علوم اجتماعی ، مهندسی ، امور مالی و غیره حل و بررسی کنند.

کشور: اسپانیا
دانشگاه:
آلمریا
رتبه: ‎950
این دانشگاه، یک دانشگاه دولتی ست که در سال 1993 تاسیس شده و در آلمریای اسپانیا واقع شده است. در سال 2008 ، این دانشگاه 38 برنامه درسی مختلف ، با 871 مدرس و 11628 دانشجو ارائه داد. دانشکده های این دانشگاه عبارتند از: علوم بهداشتی اقتصاد و مطالعات بازرگانی علوم طبیعی آموزش قانون علوم انسانی روانشناسی
رشته تحصیلی:
ریاضیات
ریاضیات به مطالعه مباحثی چون کمیت (نظریه اعداد)، ساختار (جبر)، فضا (هندسه)، و تغییرات (آنالیز ریاضی) می‌پردازد. در حقیقت تعریفی جهان شمول که همه بر سر آن توافق داشته باشند برای ریاضیات وجود ندارد. ریاضیدانان به دنبال الگوهایی هستند که بتوان از آن‌ها استفاده کرده و حدس‌های جدیدی را فرموله کرد؛ آن‌ها درستی یا غلطی حدس‌ها را توسط اثبات ریاضیاتی نشان می‌دهند. هرگاه ساختارهای ریاضی مدل‌های خوبی از پدیده‌های جهان واقعی باشند، استدلال ریاضی می‌تواند بینش یا پیشبینی‌هایی برای طبعیت ارائه کند. علم ریاضیات با استفاده از تجرید و منطق از مفاهیمی چون شمردن، محاسبه و اندازه‌گیری و مطالعهٔ نظام مند اشکال و حرکات اشیاء فیزیکی به‌وجود آمد. ریاضیات کاربردی از زمانی که انسان نوشتن را آموخت، به عنوان فعالیتی بشری وجود داشته‌است. تحقیقات مورد نیاز برای حل مسائل ریاضی ممکن است سال‌ها یا حتی قرن‌ها به درازا بینجامد.
زبان دوره: انگلیسی - اسپانیایی; Castilian
منطقه: آلمریا
طول دوره: 1 سال
هزینه ورودی: 109 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 3,000 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 953 دلار
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: December 16, 2021 - ددلاین ثبت نام: March 31, 2021
حداقل نمره تافل: 100
حداقل نمره آیلتس: 7
حداقل تعداد واحدهای درسی: 60
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021