x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در اسپانیا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه کوردوبا اسپانیا در رشته ی حقوق

دروس توسط اساتید مجرب حقوقی دانشکده کوردوبا تدریس می شود. سایر تخصص های موجود در این رشته عبارتند از: قاضی ، دادرس ، مدیر دفتر اسناد رسمی ، معلمان دانشکده علمی.

کشور: اسپانیا
دانشگاه:
دانشگاه کوردوبا
رتبه: ‎754
دانشگاه کوردوبا، در اندلس ، اسپانیا است که در سال 1972 تاسیس شده است. این دانشگاه تحصیلات تکمیلی و کارشناسی ارشد را در رشته های علوم انسانی ، علوم اجتماعی ، علوم بهداشتی ، علوم طبیعی و مهندسی ارائه می دهد. دارای 1429 مدرس و 15000 دانشجو ست.
رشته تحصیلی:
حقوق عمومی شامل حقوق قوای سه‏ گانه کشور، حاکمیت و آنچه که مربوط به اداره کشور است، می‏ شود و حقوق خصوصی به روابط بین خود مردم می‏ پردازد که مهمترین آنها روابط تجاری است که عامل ایجاد رشته حقوق تجارت شده است و یا مسائل مربوط به حقوق مدنی است که از آن جمله می‏ توان به اموال، مالکیت، قراردادها، مسئولیت‏ هایی که اشخاص در خطاهایی که مرتکب می‏ شوند برایشان به وجود می‏ آید مثل مسئولیت ناشی از حوادث، قواعد مربوط به ارث، وصیت، ولادت، اقامتگاه اشخاص و دهها مورد دیگر اشاره کرد. همچنین شاخه ای از حقوق به روابط بین المللی می‏ پردازد که خود به دو بخش حقوق روابط بین الملل عمومی و خصوصی تقسیم می‏ شود که حقوق روابط بین الملل عمومی به روابط بین دولت ها و سازمان های بین المللی می‏ پردازد.
زبان دوره: اسپانیایی; Castilian
منطقه: کوردوبا
طول دوره: 2 سال
هزینه ورودی: 100 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 3,000 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 950 دلار
ددلاین: ترم: بهار - شروع: February 18, 2021 - ددلاین ثبت نام: July 24, 2021
حداقل تعداد واحدهای درسی: 90
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021