x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در اسپانیا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه دئوستو اسپانیا در رشته ی مهندسی صنایع

دانش آموختگان رشته های مهندسی نه تنها دانش فنی بالایی برای توسعه پروژه های بزرگ دارند بلکه قادر به هدایت آنها نیز هستند.

رشته تحصیلی :
مهندسی صنایع حرفه ای مهندسی و بین رشته ای است که با توسعه ، بهبود و اجرای سیستم های یکپارچه نیروی انسانی، پول، دانش، اطلاعات، تجهیزات، انرژی و مواد درگیر، بهینه سازی فرآیندهای پیچیده سیستم ها یا سازمان ها را انجام می دهد.
زبان دوره : انگلیسی - اسپانیایی; Castilian
منطقه : بیلبائو
هزینه ورودی : 487 دلار
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : کارشناسی
حداقل نمره تافل : 94
حداقل نمره آیلتس : 6
حداقل تعداد واحدهای درسی : 93
مبلغ دقیق شهریه : 14,018 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی : 980 دلار
کشور : اسپانیا
دانشگاه :
دانشگاه دئوستو
رتبه: ‎801
دانشگاه دئوستو یک دانشگاه خصوصی در استان باسک اسپانیا است که ساختمان مرکزی آن در شهر بیلبائو قرار دارد و در شهر معروف سن سباستین نیز شعبه دارد.این دانشگاه در سال ۱۸۸۶ تأسیس شد زیرا که باسک آرزو داشت دانشگاهی را در دل شهر بیلبائو برای خود داشته باشد. به همین دلیل یک ساختمان عظیم و زیبا طراحی شد که در زمان خودش بزرگترین ساختمان شهر بیلبائو محسوب می‌گردید. کالج بیزینس این دانشگاه که در سال ۱۹۱۶ راه اندازی شد، به مدت نزدیک به پنجاه سال در نوع خودش اولین و تنهاترین کالج در کشور اسپانیا در این زمینه محسوب می‌شد. نام این دانشگاه هم به دلیل واقع شدن در منطقه دئوستو شهر بیلبائو، در آن زمان دئوستو نامگذاری شد. مشاهیری هم از این دانشگاه برخاسته‌اند که از آن‌ها می‌توان به آلمونیا، کمیسیونر اتحادیه اروپا برای امور اقتصادی و پولی، اسپیدو فرئیره نویسنده معروف اسپانیایی وآلکس دلا ایگلسیا کارگردان سینما اشاره نمود. این دانشگاه چهارده هزار دانشجو دارد و در حال حاضر به عنوان یک دانشگاه شریک در طرح اراسموس ماندوس اتحادیه اروپا، دانشجویان بسیاری در اقصی نقاط مختلف جهان در آن مشغول به تحصیل هستند. دانشکده حقوق این دانشگاه نیز در زمینه حقوق تجارت چند ملیتی و حقوق دریا از شهرت قابل توجهی در اسپانیا و اروپا برخوردار است.
شرایط :
  • معادل سازی مدارک دانشگاهی
طول دوره : 1.5 سال
ظرفیت (نفر) : 60
ددلاین : ترم: پاییز - شروع: September 30, 2021 - ددلاین ثبت نام: December 4, 2021

پیشنهادات مشابه