x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در اسپانیا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه خیرونا اسپانیا در رشته ی روانشناسی سلامت عمومی

فعالیت های حرفه ای روانشناس بهداشت عمومی شامل انجام ارزیابی های روانشناختی و همچنین فعالیت های تحقیقاتی در زمینه روانشناسی سلامت است.

کشور: اسپانیا
دانشگاه:
دانشگاه خیرونا
رتبه: ‎708
دانشگاه خیرونا، در شهر خیرونا ، کاتالونیا ، اسپانیا واقع شده است. این دانشگاه در سال 1991 بازسازی شد. دارای بیش از 15000 دانشجوست. در مقطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا دروسی را ارائه می دهد.
رشته تحصیلی:
روانشناسی سلامت به مطالعهٔ فرایندهای رفتاری و روان شناختی در هنگام سلامت، بیماری و مراقبت سلامت می‌پردازد. این علم معطوف به درک این نکته است که چگونه عوامل و عوامل فرهنگی، رفتاری و روان شناختی باعث سلامت یا بیماری جسمی می‌شود. عوامل روان شناختی می‌تواند به‌طور مستقیم بر سلامت اثرگذار باشد.برای مثال، عوامل استرس زای محیطی که غالباً رخ می‌دهد که به صورت تجمعی بر محورآدرنال-غدهٔ هیپوفیز- هیپوتالاموس اثر می‌گذارد، به مرور زمان، می‌تواند به سلامت آسیب وارد نماید. عوامل رفتاری هم می‌تواند سلامت شخص را تحت‌الشعاع قرار دهد.برای مثال، رفتارهای خاص می‌تواند، به مرور زمان، آسیب وارد کند (مصرف دخانیات، سوء مصرف مشروبات الکلی) یا ارتقاء دهندهٔ سلامت باشد (ورزش، رژیم غذایی کم چربی). روان شناسان سلامت یک رویکرد روان شناختی زیستی اجتماعی را اتخاذ می‌کنند. به عبارت دیگر، روان شناسان سلامت، سلامت را علاوه بر این که مربوط به فرایندهای بیولوژیکی (برای مثال ،ویروس، تومور و غیره) می‌دانند، همچنین به عوامل روان شناختی (مانند افکار و اعتقادات)، رفتاری( مثلاً عادات)، و فرایندهای اجتماعی (مانند قومیت و وضعیت اقصادی اجتماعی) هم مربوط می‌دانند.
زبان دوره: انگلیسی - اسپانیایی; Castilian
منطقه: خیرونا
طول دوره: 1 سال
ظرفیت (نفر): 30
هزینه ورودی: 19 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 2,340 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 1,000 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: October 13, 2021 - ددلاین ثبت نام: June 23, 2021
حداقل نمره تافل: 72
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل تعداد واحدهای درسی: 90
شرایط:
  • شرکت در آزمون ورودی
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021