x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در اسپانیا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه اوئلوای اسپانیا در رشته ی مهندسی معدن

این رشته ترجیحاً برای دانشجویانی ست که دارای مدرک لیسانس مهندسی معدن در هر یک از شاخه های (بهره برداری ، منابع انرژی ، سوخت ، مواد منفجره، تاسیسات معدن الکترومکانیکی ، متالورژی ، حفاری و استخراج معادن) هستند.

کشور: اسپانیا
دانشگاه:
دانشگاه اوئلوا
رتبه: ‎+1000
این دانشگاه، یک دانشگاه دولتی در اسپانیا در استانی با همین نام است که در سال 1993 تاسیس شده و دارای دانشکده هایی در شهرهای Huelva و Palos de la Frontera است و دفتر مرکزی آن در La Rábida واقع شده است. دارای 11251 دانشجو است.
رشته تحصیلی:
مهندسی معدن
مهندسی معدن ، مجموعه علوم و فنونی است که از اکتشاف یک کانسار (ذخیره معدنی با ارزش اقتصادی) آغاز و تا فرآوری آن ادامه می‌یابد. مهندسی معدن به عنوان اولین رشتهٔ مهندسی آکادمیک تاریخ برای اولین بار در انگلستان پایه گذارده شده‌است. اولین علمی است که بشریت از ابتدای وجود خود تاکنون با آن ارتباط نزدیکی داشته‌است. به علت شرایط سخت کاری، یکی از ۱۰ حرفه دشوار جهان شناخته شده‌است.مهندسی معدن دارای ۴ گرایش اصلی کارشناسی استخراج، اکتشاف، فرآوری مکانیک سنگ و تونلسازی و۴۰ گرایش تخصصی مانند ابزار - ماشین آلات - حفاری و… می‌شود. مراحل این رشته عبارت‌اند از: پی جویی اکتشاف اولیه اکتشاف تفضیلی اکتشاف و استخراج فرآوری بازسازی
زبان دوره: اسپانیایی; Castilian
منطقه: اوئلوا
طول دوره: 1 سال
ظرفیت (نفر): 20
هزینه ورودی: 100 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 2,500 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 950 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 30, 2021 - ددلاین ثبت نام: February 14, 2021
حداقل تعداد واحدهای درسی: 90
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021