۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در اسپانیا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه مورسیا اسپانیا در رشته ی دانش مالی

هدف برنامه این است که افراد متخصص برای توسعه مشاغل حرفه ای خود در بخش بانکی ، مالی و بازار سهام و همچنین در مدیریت ثروت آموزش ببینند.

کشور: اسپانیا
دانشگاه:
دانشگاه مورسیا
رتبه: ‎640
دانشگاه مورسیا، با 38000 دانشجو ، در سال 1272 توسط پادشاه آلفونسو تاسیس شد. دانشگاه دارای دو پردیس است: بزرگترین پردیس در La Merced است که در مرکز شهر واقع شده است و دیگری در اسپیناردو است که فقط 5 کیلومتر با شمال مورسیا فاصله دارد.
رشته تحصیلی:
رشته دانش مالی
دانش مالی، علم مالی یا مالیه ، شاخه‌ای از فعالیت‌های تجاری است، که راه‌اندازی بنگاه، بازاریابی و مدیریت پول و وجه نقد، در انواع حساب‌های سرمایه، ابزارها و بازارها را در بر می‌گیرد و با هدف انجام معاملات دارایی، دیون مالی و ریسک ایجاد شده‌اند. دانش مالی توسط سیستم پیچیده‌ای از روابط قدرت، در ساختارهای اقتصادی و سیاسی، در بازارهای جهانی، کنترل و ساختاربندی می‌شود. این فعالیت‌ها به شکل روزافزونی تمرکز تکنیکی و مؤسساتی روی اندازه‌گیری و پوشش روابط ریسک-بازده‌ای را که روی ارزش سهام دار اثر می‌گذارد، پوشش می‌دهند. شبکه‌های مالی اغلب امکان مذاکره، بازاریابی و دادوستد در محصولات و خدمات مالی را برای مشتریان، فراهم سازند. عملکرد مالی کارایی و سود آوری سرمایه‌گذاری، ضمانت ادعای وام گیرندگان و احتمال اینکه ابزارهای مشتقه مالی چقدر می‌توانند سرمایه گذاران را در مقابل ریسک‌های بازار مصون بدارند، می‌سنجد.
زبان دوره: اسپانیایی; Castilian
منطقه: مورسیا
طول دوره: 1 سال
ظرفیت (نفر): 20
هزینه ورودی: 100 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 2,500 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 4,072 دلار
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: November 5, 2022 - ددلاین ثبت نام: May 7, 2022
حداقل تعداد واحدهای درسی: 60