x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در اسپانیا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه سانتیاگو ده کومپوستلا اسپانیا در رشته ی ریاضیات

هدف از این دوره این است که دانشجویان بتوانند تحصیلات خود را در موضوعات مختلف ریاضی به پایان برسانند و به مطالعه ریاضی در عصر حاضر و در سطح جهانی بپردازند.

کشور: اسپانیا
دانشگاه:
دانشگاه سانتیاگو ده کومپوستلا
رتبه: ‎426
این دانشگاه، یک دانشگاه دولتی است که در شهر سانتیاگو ده کومپوستلا ، گالیسیا ، اسپانیا واقع شده است. یک پردیس آن در لوگو ، گالیسیا واقع شده است. این دانشگاه یکی از قدیمی ترین دانشگاه های جهان است و در سال 1495 تاسیس شده است.
رشته تحصیلی:
ریاضیات
ریاضیات به مطالعه مباحثی چون کمیت (نظریه اعداد)، ساختار (جبر)، فضا (هندسه)، و تغییرات (آنالیز ریاضی) می‌پردازد. در حقیقت تعریفی جهان شمول که همه بر سر آن توافق داشته باشند برای ریاضیات وجود ندارد. ریاضیدانان به دنبال الگوهایی هستند که بتوان از آن‌ها استفاده کرده و حدس‌های جدیدی را فرموله کرد؛ آن‌ها درستی یا غلطی حدس‌ها را توسط اثبات ریاضیاتی نشان می‌دهند. هرگاه ساختارهای ریاضی مدل‌های خوبی از پدیده‌های جهان واقعی باشند، استدلال ریاضی می‌تواند بینش یا پیشبینی‌هایی برای طبعیت ارائه کند. علم ریاضیات با استفاده از تجرید و منطق از مفاهیمی چون شمردن، محاسبه و اندازه‌گیری و مطالعهٔ نظام مند اشکال و حرکات اشیاء فیزیکی به‌وجود آمد. ریاضیات کاربردی از زمانی که انسان نوشتن را آموخت، به عنوان فعالیتی بشری وجود داشته‌است. تحقیقات مورد نیاز برای حل مسائل ریاضی ممکن است سال‌ها یا حتی قرن‌ها به درازا بینجامد.
زبان دوره: اسپانیایی; Castilian
منطقه: سانتیاگو ده کومپوستلا
طول دوره: 1 سال
ظرفیت (نفر): 25
هزینه ورودی: 109 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 5,610 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 1,000 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 27, 2021 - ددلاین ثبت نام: February 2, 2021
حداقل تعداد واحدهای درسی: 60
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱