x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در اسپانیا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه جزایر بالئاری اسپانیا در رشته ی علوم اعصاب

در این رشته دانشجو دانش لازم را برای درک و ادغام ، سازماندهی و انعطاف پذیری سیستم عصبی ، در زمینه های مختلف مطالعه: زیست شناسی سلولی و مولکولی ، فارماکولوژی ، فیزیولوژی و روانشناسی کسب می کند.

کشور: اسپانیا
دانشگاه:
دانشگاه جزایر بالئاری
رتبه: ‎820
این دانشگاه در سال 1978 تاسیس شده است و دارای 19,505 دانشجوست. در منطقه ی پالما واقع شده است. دانشکده ها و مدارس: دانشکده اقتصاد ، مدیریت ، مدیریت بازرگانی دانشکده آموزش ، تدریس مطالعات (تمام تخصص ها) ، آموزش اجتماعی ، آموزش و روانشناسی. دانشکده حقوق دانشکده پزشکی دانشکده پرستاری و فیزیوتراپی دانشکده فلسفه و هنر
رشته تحصیلی:
علوم اعصاب
دانش علوم اعصاب یا نوروساینس دانش مطالعهٔ سامانه عصبی است. دانش علوم اعصاب زیرشاخه ای چندرشته ای از زیست شناسی است که با بهره گیری از فیزیولوژی، آناتومی، زیست شناسی تکاملی و زیست شناسی سلولی و مولکولی، مدلسازی ریاضی و روانشناسی به درک ویژگی های نورون ها و مدار های عصبی می پردازد. به‌طور سنتی علوم اعصاب یکی از زیر شاخه‌های پزشکی و زیست‌شناسی و داروسازی شناخته می شد. به هر رو این دانش اکنون یک دانش میان رشته‌ای است و در واقع با دیگر رشته‌های دانش مانند شیمی، رایانه، مهندسی، زبان‌شناسی، ریاضی؛ پزشکی، روان‌شناسی، فیزیک و فلسفه همکاری دارد.
زبان دوره: اسپانیایی; Castilian
منطقه: مایورکا
طول دوره: 1 سال
ظرفیت (نفر): 20
هزینه ورودی: 65 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 2,021 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 950 دلار
ددلاین: ترم: بهار - شروع: February 17, 2021 - ددلاین ثبت نام: June 5, 2021
حداقل تعداد واحدهای درسی: 60
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021