x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در اسپانیا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه کشور باسک اسپانیا در رشته ی حقوق

هدف از این برنامه آموزشی تقویت و بهبود مهارت های دانشجویان برای سازگاری با واقعیتهای در حال تغییر و جلوگیری از شرایط آسیب ، خطر یا درگیری ، چه در دادگاه و چه در مقامات دولتی و چه در مشاوره است.

کشور: اسپانیا
دانشگاه:
دانشگاه کشور باسک
رتبه: ‎484
دانشگاه کشور باسک، دانشگاه عمومی جامعه خودمختار باسک است. از دانشکده علوم اقتصادی و بازرگانی ساریکو (1955) ، پزشکی (1968) و علوم (1968) تشکیل شده است. به دنبال قانون عمومی آموزش و پرورش (1970) ، دانشکده علوم دریایی (1784) ، دانشکده مطالعات بازرگانی بیلبائو (1818) و دانشکده های فنی مهندسان (1897) به عضویت آن درآمدند. در حال حاضر این دانشگاه دارای پردیس های : بیسکای (در لئویا ، بیلبائو ، پرتغال و باراکالدو) ، پردیس Gipuzkoa (در سن سباستینان و ایبار) و پردیس الاوا در ویتوریا-گاستیز. این مرکز به عنوان مؤسسه اصلی تحقیق در کشور باسک است.
رشته تحصیلی:
حقوق عمومی شامل حقوق قوای سه‏ گانه کشور، حاکمیت و آنچه که مربوط به اداره کشور است، می‏ شود و حقوق خصوصی به روابط بین خود مردم می‏ پردازد که مهمترین آنها روابط تجاری است که عامل ایجاد رشته حقوق تجارت شده است و یا مسائل مربوط به حقوق مدنی است که از آن جمله می‏ توان به اموال، مالکیت، قراردادها، مسئولیت‏ هایی که اشخاص در خطاهایی که مرتکب می‏ شوند برایشان به وجود می‏ آید مثل مسئولیت ناشی از حوادث، قواعد مربوط به ارث، وصیت، ولادت، اقامتگاه اشخاص و دهها مورد دیگر اشاره کرد. همچنین شاخه ای از حقوق به روابط بین المللی می‏ پردازد که خود به دو بخش حقوق روابط بین الملل عمومی و خصوصی تقسیم می‏ شود که حقوق روابط بین الملل عمومی به روابط بین دولت ها و سازمان های بین المللی می‏ پردازد.
زبان دوره: باسکی - اسپانیایی; Castilian
منطقه: ایبار
طول دوره: 1.5 سال
ظرفیت (نفر): 110
هزینه ورودی: 64 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 2,491 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 950 دلار
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: January 15, 2021 - ددلاین ثبت نام: March 30, 2021
حداقل تعداد واحدهای درسی: 90
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021