۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در اسپانیا

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه کشور باسک اسپانیا در رشته ی نقاشی

این دوره آموزشی مبانی نظری و عملی را برای کار در زمینه ی نقاشی حرفه ای ،بازاریابی ، نمایش ، فهرست نویسی از آثار ، انتشار و ثبت عکاسی فراهم می آورد.

کشور: اسپانیا
دانشگاه:
دانشگاه کشور باسک
رتبه: ‎484
دانشگاه کشور باسک، دانشگاه عمومی جامعه خودمختار باسک است. از دانشکده علوم اقتصادی و بازرگانی ساریکو (1955) ، پزشکی (1968) و علوم (1968) تشکیل شده است. به دنبال قانون عمومی آموزش و پرورش (1970) ، دانشکده علوم دریایی (1784) ، دانشکده مطالعات بازرگانی بیلبائو (1818) و دانشکده های فنی مهندسان (1897) به عضویت آن درآمدند. در حال حاضر این دانشگاه دارای پردیس های : بیسکای (در لئویا ، بیلبائو ، پرتغال و باراکالدو) ، پردیس Gipuzkoa (در سن سباستینان و ایبار) و پردیس الاوا در ویتوریا-گاستیز. این مرکز به عنوان مؤسسه اصلی تحقیق در کشور باسک است.
رشته تحصیلی:
رشته نقاشی
نقاشی، نگارگری یا رسم، فرایندی است که طی آن رنگ بر روی یک سطح مانند کاغذ یا بوم ایجاد نقش می‌کند و اثری خلق می‌شود. فردی که این فرایند توسط او انجام می‌گیرد نقاش نام دارد، به‌خصوص زمانی که نقاشی حرفهٔ شخص باشد. نقاشی یکی از رشته‌های اصلی هنرهای تجسمی است و قدمت آن شش برابر زبان نوشتاری می‌باشد.برخی از پژوهشگران معتقدند اولین نقاشی‌های یافت‌شده در غارها حاکی از آن است که انسان‌های اولیه با کشیدن نقش حیوانات و شکارشان به نوعی خود را آمادهٔ نبرد با آن‌ها می‌کرده‌اند.در قیاس با نقاشی، طراحی، سلسله عملیات ایجاد یک سری اثر و نشانه با استفاده از فشار آوردن یا حرکت ابزاری بر روی یک سطح است. نقاشی ساختمان یک روش قابل اجرا برای تزئین دیوارهای یک بنا با استفاده از رنگ‌آمیزی در ساختار جزئیات کار موجود است.
زبان دوره: باسکی - انگلیسی - اسپانیایی; Castilian
منطقه: ایبار
طول دوره: 1 سال
ظرفیت (نفر): 20
هزینه ورودی: 64 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 1,949 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 950 دلار
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: January 15, 2021 - ددلاین ثبت نام: March 30, 2021
حداقل نمره تافل: 100
حداقل نمره آیلتس: 7
حداقل تعداد واحدهای درسی: 60