x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در سوئد

پذیرش تحصیلی کارشناسی ارشد در دانشگاه Lund سوئد برای طراحی صنعتی

برنامه کارشناسی ارشد در طراحی صنعتی بر سه موضوع متمرکز است: زندگی و رفتار ، فرم و فناوری یا انسان و طبیعت. این برنامه شامل پروژه های فردی طراحی صنعتی ، کارگاه های آموزشی و دوره های نظری اضافی است.

کشور: سوئد
دانشگاه:
دانشگاه لوند
رتبه: ‎78
دانشگاه لوند واقع در شهر لوند در استان اسکانیا در کشور سوئد می‌باشد که در سال ۱۶۶۶ میلادی تأسیس گردید. این دانشگاه با قدمتی قریب به ۳۵۰ سال، یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه‌ها در اروپا به‌شمار رفته و از بزرگترین موسسه‌های علمی و پژوهشی در اسکاندیناوی قلمداد می‌شود.این دانشگاه همواره جزو ۱۰۰ دانشگاه برتر جهان شناخته می‌شود و از اعتباری بین‌المللی برخوردار است. دانشگاه لوند دارای ۸ دانشکده مختلف بوده و جمعیتی بالغ بر ۴۴ هزار نفر دانشجو را در بر می‌گیرد
رشته تحصیلی:
طراحی صنعتی همان طور که از نامش پیداست ترکیبی است از هنر طراحی و کاربرد آن در صنعت. نوآوری در صنعت عاملی است که به دلیل بروز نیازهای جدید و همچنین نیاز انسان به تنوع، همواره مورد توجه است. در این میان لازم است افرادی با تسلط به طراحی با توجه به جنبه های هنری آن، و همچنین آگاهی کافی نسبت به سایر علوم وجود داشته باشند که با طرح ها و ایده های جدیدی که ارائه می دهند، جواب این نیازها را از تصور به بهترین شکل ممکن به واقعیت تبدیل کنند.به جز مباحث پایه هنری و زیبایی شناسی، لازم است که در هر پروژه خاص، علوم مرتبط با آن به طور خلاصه فراگرفته شود.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: لوند
طول دوره: 4 ترم
مبلغ دقیق شهریه: 4,000 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: August 30, 2021 - ددلاین ثبت نام: January 15, 2021
حداقل نمره تافل: 72
حداقل نمره آیلتس: 6
شرایط:
  • کل شهریه این برنامه 48000 دلار میباشد
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱