x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در سوئد

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه بوروس سوئد در رشته طراحی مد

در این برنامه ، شما می آموزید که به کل فرایند طراحی تسلط داشته باشید: از ایده گرفته تا پایان تولید محصول مد ، چه به صورت سنتی و چه به صورت آزمایشی. پس از فارغ التحصیلی ، می توانید مستقیماً در یک شرکت مد کار کنید.

 

کشور: سوئد
دانشگاه:
دانشگاه بوروس
رتبه: ‎+1000
دانشگاه بوروس یک دانشگاه مدرن است که در مرکز شهر واقع شده است. 11000 دانشجو و 730 کارمند دارد.دانشگاه بوروس عضو اتحادیه دانشگاه های اروپا ، EUA است. EUA نمایندگان و مؤسسات آموزش عالی را در 46 کشور جهان نمایندگی و پشتیبانی می کند و یک انجمن منحصر به فرد برای همکاری و همگام با آخرین روندهای آموزش عالی و سیاستهای تحقیقاتی فراهم می کند.
رشته تحصیلی:
طراحی مد هنر استفاده از طراحی، زیبایی‌شناسی یا زیبایی طبیعی برای خلق پوشاک و زیورآلات است، طراحی مد متأثر از نگرش‌های اجتماعی، فرهنگ‌ها و جوامع مختلف بوده و به اندازهٔ همین تفاوت‌ها دارای تنوع بالایی است. طراحان مد به طرق متفاوتی در بخش‌های طراحی پوشاک و زیورآلات کار می‌کنند، بعضی به تنهایی و بعضی به عنوان بخشی از یک گروه به این حرفه مشغول هستند. آن‌ها با تلاش برای طراحی لباس‌های زیبا و مطابق سلیقه جامعه سعی در ارضاء سلیقه مصرف‌کنندگان دارند. به دلیل اینکه طراحی و ارائهٔ لباس‌های جدیدی که مورد پسند عموم قرار بگیرند فرایندی زمان بر است، متخصصین این حرفه در عین حال باید بتوانند به‌طور دقیق زمان تغییر سلیقهٔ مصرف‌کننده را پیش‌بینی کنند. مد و رسانهٔ آن که پوشاک است، نمادی از وضعیت اجتماعی و اقتصادی جوامع هستند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: بوروس
طول دوره: 3 سال
هزینه ورودی: 90 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 24,590 دلار
ددلاین: ترم: پاییز 2021 - ددلاین ثبت نام: April 16, 2021
حداقل نمره تافل: 90
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل تعداد واحدهای درسی: 180
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021