x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در سوئد

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه بوروس سوئد در رشته طراحی پارچه

طراحی ، مواد نساجی و به چالش کشیدن تکنیک های موجود نساجی در مرکز طراحی پارچه قرار دارند. دانشجویان با دانش در زمینه فناوری و آخرین تحقیقات در زمینه مواد و الیاف می توانند محدوده طراحی این مواد را آزمایش کنند.

کشور: سوئد
دانشگاه:
دانشگاه بوروس
رتبه: ‎+1000
دانشگاه بوروس یک دانشگاه مدرن است که در مرکز شهر واقع شده است. 11000 دانشجو و 730 کارمند دارد.دانشگاه بوروس عضو اتحادیه دانشگاه های اروپا ، EUA است. EUA نمایندگان و مؤسسات آموزش عالی را در 46 کشور جهان نمایندگی و پشتیبانی می کند و یک انجمن منحصر به فرد برای همکاری و همگام با آخرین روندهای آموزش عالی و سیاستهای تحقیقاتی فراهم می کند.
رشته تحصیلی:
طراحی پارچه اساساً روند ایجاد طرح‌هایی برای پارچه، نسج و هرچیزی که به نسج مربوط می‌شود می‌باشد. وظیفه اصلی یک طراح پارچه تولید و طراحی عناصر هنری برای پارچه با در نظر گرفتن نکات فنی نساجی است که به صورت عمده در پوشاک و دکوراسیون استفاده می‌شود. به عبارت دیگر رشته طراحی پارچه یک فرایند ایجاد نقش با یا بر روی تاروپود و انتقال هنر به منسوج است. الیاف، نوع نخ، نمره نخ، رنگ، کاربرد محصول و سیستم تولید نکات فنی است که باید در طول طراحی یک طراح در نظر بگیرد. طراحی پارچه با فشن، فرش و هر چیزی که با پارچه سروکار دارد، در ارتباط است.طراحی پارچه در انواع وسایل زندگی ما وجود دارد. به عنوان مثال لباسهای ما، فرشها و زیراندازها، پرده‌ها، حوله‌ها و عروسک، همه و همه یک نتیجه از طراحی پارچه هستند. این نمونه‌ها نشان دهنده اهمیت منسوجات و پارچه در زندگی روزانه ماست. تولید منسوجات نه تنها در اشیا و وسایل زندگی ما مهم است، بلکه در صنعت مد و فشن نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند. طراحی پارچه توانایی الهام دادن، برند کردن و استایل دادن به یک مجموعه مد است. صنعت نساجی نه تنها که یک هنر خلاقانه است بلکه شکلی از کسب و کاری اقتصادی محسوب می‌شود.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: بوروس
طول دوره: 3 سال
هزینه ورودی: 90 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 25,100 دلار
ددلاین: ترم: پاییز 2021 - ددلاین ثبت نام: April 16, 2021
حداقل نمره تافل: 90
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل تعداد واحدهای درسی: 180
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021