x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه چالمرز سوئد در رشته ی مهندسی پزشکی

نیاز به بهبود کیفیت زندگی و متوسط ​​امید به زندگی جهانی به سرعت در حال افزایش است به همین دلیل تقاضای فزاینده ای برای سیستم های بهداشتی کارآمد وجود دارد. مهندسی پزشکی با ترکیب طراحی و مهارت حل مسئله مهندسی با علوم پزشکی و زیست شناسی ، شکاف میان این دو تخصص را از بین میبرد و خدمات پزشکی را بهبود می بخشد.

رشته تحصیلی :
استفاده از اصول مهندسی و مفاهیم پزشکی و زیست شناسی برای ارائه بهتر خدمات درمانی.به عبارت دیگر این رشته با تمرکز بر کاهش شکاف بین مهندسی و پزشکی ، ترکیب مهارت های طراحی و حل مسئله مهندسی با علوم بیولوژی پزشکی برای پیشبرد خدمات درمانی از جمله تشخیص ، نظارت و درمان است.
زبان دوره : انگلیسی
منطقه : گوتنبرگ
هزینه ورودی : 90 دلار
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : کارشناسی
حداقل نمره تافل : 90
حداقل نمره آیلتس : 6.5
حداقل تعداد واحدهای درسی : 120
مبلغ دقیق شهریه : 14,000 دلار
کشور : سوئد
دانشگاه :
دانشگاه فناوری چالمرز
رتبه: ‎125
دانشگاه فناوری چالمرز، دانشگاهی فنی، در جنوب غربی کشور سوئد در شهر بندری یوتبوری است که کار آن بر تحقیقات و تحصیل در رشته‌های فنی مهندسی، علوم پایه و معماری بنا نهاده شده‌است و از معتبرترین دانشگاه‌های فنی اروپا به شمار می‌رود. حدود ۴۰ درصد مهندسین سوئدی دانش آموخته این دانشگاه هستند.این دانشگاه در سال 1829 تاسیس شده است.
شرایط :
  • داشتن مدرک لیسانس در رشته های : مهندسی برق ، مهندسی زیست مهندسی ، فیزیک مهندسی ، مهندسی زیست پزشکی ، مهندسی کامپیوتر ، ریاضیات مهندسی یا اتوماسیون و مهندسی مکاترونیک
طول دوره : 2 سال
ددلاین : ددلاین ثبت نام: October 15, 2020

پیشنهادات مشابه