۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در سوئد

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه چالمرز سوئد در رشته ی علوم کامپیوتر

سیستم های رایانه ای به طور فزاینده ای در حال  قدرتمند و هوشمندتر شدن می باشند و به تکنیک های پیچیده متکی هستند. برای تسلط بر پیچیدگی این سیستم ها ، درک زمینه های اصلی علم کامپیوتر ضروری است. این برنامه یک پایه و اساس جامع در علم برنامه نویسی ارائه می دهد. این برنامه به دانشجو پایه کاملی برای توسعه برنامه های رایانه ای امروز و فردا و انجام تحقیقات نوآورانه، ارتقاء و توسعه می دهد.

کشور: سوئد
دانشگاه:
دانشگاه فناوری چالمرز
رتبه: ‎125
دانشگاه فناوری چالمرز، دانشگاهی فنی، در جنوب غربی کشور سوئد در شهر بندری یوتبوری است که کار آن بر تحقیقات و تحصیل در رشته‌های فنی مهندسی، علوم پایه و معماری بنا نهاده شده‌است و از معتبرترین دانشگاه‌های فنی اروپا به شمار می‌رود. حدود ۴۰ درصد مهندسین سوئدی دانش آموخته این دانشگاه هستند.این دانشگاه در سال 1829 تاسیس شده است.
رشته تحصیلی:
رشته علوم کامپیوتر
علوم رایانه یا علوم کامپیوتر به مجموعهٔ مطالعاتی گفته می‌شود که به زیربناهای نظری، روش‌های طراحی و ساخت و چگونگی استفاده از رایانه می‌پردازند. علوم کامپیوتر رویکردی علمی و عملی به محاسبات (computation) و کاربردهای آن است. این علم به بررسی سیستماتیک: امکان‌پذیری، ساختار، پیاده‌سازی و مکانیزمِ محاسبه‌های روشمند (یا الگوریتم) می‌پردازد؛ که مبنای آن کسب، نمایش، پردازش، ذخیره‌سازی، ارتباط و دسترسی به اطلاعات است. رشته علوم کامپیوتر را می‌توان به زیررشته‌های نظری و عملی بسیاری تقسیم کرد. بعضی از این زیررشته‌ها، نظیر نظریه پیچیدگی محاسباتی (که خواص اساسی مشکلات محاسباتی و قابل حل بودن آن‌ها را بررسی می‌کند) بسیار انتزاعی هستند، این در حالی است که زیررشته‌های دیگر مانند گرافیک کامپیوتری به بررسی کاربردهای قابل لمس تر در دنیای واقعی تأکید دارند. اکثر زیررشته‌های علوم کامپیوتر بر چالش‌های موجود در اجرای محاسبات تمرکز دارند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: گوتنبرگ
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 14,000 دلار
ددلاین: شروع: August 1, 2022 - ددلاین ثبت نام: January 15, 2022
حداقل نمره تافل: 90
حداقل نمره آیلتس: 6.5
شرایط:
  • داشتن مدرک لیسانس در رشته های مهندسی کامپیوتر ، علوم کامپیوتر ، اتوماسیون و مکاترونیک ، مهندسی برق ، فیزیک مهندسی ، ریاضیات ، مهندسی نرم افزار یا موضوعات مرتبط
  • گذراندن حداقل 7/5 واحد در برنامه نویسی( ++C - C و java/Haskell )
  • گذراندن حداقل15 واحد ریاضی(شامل 7/5 واحد حساب و 7/5 واحد جبر خطی)
  • گذراندن حداقل 7/5 واحد در ساختارهای داده و الگوریتم ها