۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در سوئد

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه چالمرز سوئد در رشته ی سیستم های کامپیوتری با عملکرد بالا

برای هدایت توسعه ی سیستم های رایانه ای با کارایی بالا در آینده ، خواه برای توسعه نرم افزار یا سخت افزار ، نیاز به یک دیدگاه جامع است. این نمای چگونگی استفاده از الگوریتم های مشخص شده در یک زبان سطح بالا را نشان می دهد و می تواند از ساختار محاسباتی معین استفاده کند ، چگونه منابع محاسباتی باید طراحی و مدیریت شوند تا به خواسته های بالا در مورد عملکرد محاسباتی و استفاده از انرژی طبق خواسته جامعه دیجیتال آینده برسند.

کشور: سوئد
دانشگاه:
دانشگاه فناوری چالمرز
رتبه: ‎125
دانشگاه فناوری چالمرز، دانشگاهی فنی، در جنوب غربی کشور سوئد در شهر بندری یوتبوری است که کار آن بر تحقیقات و تحصیل در رشته‌های فنی مهندسی، علوم پایه و معماری بنا نهاده شده‌است و از معتبرترین دانشگاه‌های فنی اروپا به شمار می‌رود. حدود ۴۰ درصد مهندسین سوئدی دانش آموخته این دانشگاه هستند.این دانشگاه در سال 1829 تاسیس شده است.
رشته تحصیلی:
رشته سیستم های کامپیوتری با عملکرد بالا
هدف این است که درک کاملی از چگونگی یک سیستم کامپیوتری کامل متشکل از چندین لایه نرم افزار و سخت افزار برای تأمین عملکرد نهایی ، عملکرد و ویژگی های بهره وری انرژی ارائه دهد. درک عمیقی از موضوعات مختلف در زمینه های معماری رایانه ، گرافیک رایانه و سیستم های بلادرنگ ارائه می دهد ، که برای تسلط در طراحی سیستم های رایانه ای آینده که به عملکرد محاسباتی استثنایی (با استفاده از اهداف کلی و عناصر پردازش شتاب دهنده) و بهره وری انرژی نیاز دارند ، ارائه می شود.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: گوتنبرگ
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 14,000 دلار
ددلاین: شروع: August 1, 2022 - ددلاین ثبت نام: January 15, 2022
حداقل نمره تافل: 90
حداقل نمره آیلتس: 6.5
شرایط:
  • داشتن مدرک لیسانس در رشته های مهندسی کامپیوتر ، علوم کامپیوتر ، اتوماسیون و مکاترونیک ، مهندسی برق ، فیزیک مهندسی ، مهندسی نرم افزار یا موضوعات مرتبط.
  • گذراندن حداقل 7/5 واحد در برنامه نویسی( ++C - C و java/Haskell )
  • گذراندن حداقل 15 واحد ریاضی(شامل 7/5 واحد حساب و 7/5 واحد جبر خطی)
  • گذراندن حداقل 7/5 واحد در ساختارهای داده و الگوریتم ها و آمار ریاضی