۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در سوئد

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه کارلستاد در رشته ی سیستم های اطلاعاتی

برنامه کارشناسی ارشد در سیستم های اطلاعاتی، دو ساله با دروس مهم در سیستم های اطلاعاتی است و با گزینه ای برای گذراندن تحصیلات شخص می باشد. این برنامه به دانشجویان این فرصت را می دهد تا دانش خود را در زمینه سیستمهای اطلاعاتی عمیق تر کنند و مهارتهای لازم جهت تجزیه و تحلیل و طراحی معماریهای سرویس الکترونیکی را در مرزهای سازمانی و فنی توسعه دهند.

کشور: سوئد
دانشگاه:
دانشگاه کارلستاد
رتبه: ‎+1000
یک دانشگاه دولتی در کارلستاد سوئد است. در ابتدا به عنوان پردیس کارلستاد دانشگاه گوتنبرگ در سال 1967 تأسیس شد و این پردیس در سال 1977 به یک کالج دانشگاهی مستقل تبدیل شد که در سال 1999 توسط دولت سوئد به طور کامل به دانشگاه اعطا شد. این دانشگاه حدود 40 برنامه آموزشی ، 30 برنامه تمدید برنامه و 900 دوره در رشته های علوم انسانی ، مطالعات اجتماعی ، علوم ، فناوری ، تدریس ، مراقبت های بهداشتی و هنر دارد. از امروز ، حدود 16000 دانشجو و 1200 کارمند دارد
رشته تحصیلی:
سیستم های اطلاعاتی
سیستم اطلاعاتی یا سامانه اطلاعاتی نظام‌های سازمانی، فنی اجتماعی و رسمی هستند که برای گردآوری، پردازش، ذخیره‌سازی و توزیع اطلاعات طراحی شده‌اند.از دیدگاه سیستم‌های فنی‌اجتماعی سامانه‌های اطلاعاتی از چهار جزء تشکیل شده‌است: وظیفه، افراد، ساختار (یا نقش‌ها) و فناوری. به این دلیل سیستم‌های اطلاعاتی نه تنها به عنوان یک پایگاه داده، نرم‌افزار و سخت‌افزار بلکه به عنوان یک سیستم بزرگتر که به کمک و بهره‌گیری از آن می‌توان مدیریت تمام امور دستی و دستگاهی و تفسیر سیستم‌های ارتباطی را به راحتی انجام داد، مطرح می‌شوند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: کارلستاد
طول دوره: 2 سال
هزینه ورودی: 90 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 11,600 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2020
حداقل نمره تافل: 90
حداقل نمره آیلتس: 6.5
شرایط:
  • داشتن مدرک لیسانس 180 واحد یا معادل آن که حداقل 90 واحد آن در سیستم های اطلاعاتی یا علوم کامپیوتر باشد