x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه کریستیانشتاد سوئد در رشته ی توسعه نرم افزار

این دوره در توسعه نرم افزار ، هم معلومات نظری و هم مهارت های عملی را در اختیار شما قرار می دهد. شما یاد خواهید گرفت که برنامه نویسی کنید ، در درجه اول در جاوا و پایتون و همچنین در تعدادی زبان برنامه نویسی دیگر .

رشته تحصیلی :
توسعه نرم افزار
توسعه نرم افزار فرآیند ساخت ، مشخص سازی ، طراحی ، برنامه نویسی ، مستند سازی ، آزمایش و رفع اشکال در ایجاد و نگهداری برنامه های کاربردی ، چارچوب ها یا سایر مؤلفه های نرم افزاری است.توسعه نرم‌افزار برگردان نیاز کاربران یا مشتریان در قالب یک محصول نرم‌افزاری است. توسعهٔ نرم‌افزار از مرحله طرح یک راه حل مفهومی برای مسئلهٔ خواسته‌شده (امکان‌سنجی) آغاز شده، پس از دریافت خواسته‌ها و تحلیل سیستم طراحی صورت گرفته و در نهایت این طراحی با کمک ابزارهای پیاده‌سازی تبدیل به یک سیستم واقعی می‌شود.
زبان دوره : انگلیسی
منطقه : کریستیانشتاد
هزینه ورودی : 90 دلار
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : دیپلم
حداقل نمره تافل : 90
حداقل نمره آیلتس : 6.5
حداقل تعداد واحدهای درسی : 180
مبلغ دقیق شهریه : 9,960 دلار
کشور : سوئد
دانشگاه :
دانشگاه کریستیانشتاد
رتبه: ‎+1000
دانشگاه کریستیانشتاد که در سال 1977 تأسیس شده است یکی از جدیدترین مؤسسات آموزش عالی سوئد است. با این حال ، آموزش عالی در منطقه بسیار قدیمی تر است. دوره معلم پرستاری در سال 1893 آغاز شد. آموزش فنی در سال 1912 تأسیس شد. دانشگاه كریستینشتاد به پردیس اصلی دانشگاه فعلی منتقل شد. این دانشکده دارای 12000 دانشجو در زمینه های مختلف تحصیلی است.
طول دوره : 3 سال
ددلاین : ترم: پاییز 2021 - ددلاین ثبت نام: February 1, 2021

پیشنهادات مشابه