۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در سوئد

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در مدرسه اقتصاد استکهلم در رشته کسب و کار بین الملل

رهبری و همکاری ، الهام ببخشید و الهام بگیرید. در مدیریت چالش ها، نوآوری و استراتژی در سازمان های جهانی از طریق دوره های عمیق ، پروژه های زنده و به صورت مبادله ای در یک دانشگاه برتر استاد شوید. پس از پذیرش در دوره کارشناسی ارشد در رشته های بین المللی ، نامزدها از قبل تصویب شده اند تا بتوانند در دوره دوم، کارشناسی ارشد CEMS در مدیریت بین المللی را آغاز کنند  بنابراین برای یک مدرک دوگانه واجد شرایط هستند.

کشور: سوئد
دانشگاه:
دانشکده اقتصاد استکهلم
رتبه: ‎644
دانشکده اقتصاد استکهلم یکی از دانشکده های آموزشی کسب و کار در اروپا است. SSE برنامه‌های BSc, MSc و MBA را همراه با برنامه‌های آموزش عالی PhD و Executive Education ارائه می‌دهد. برنامهٔ کارشناسی ارشد SSE در امور مالی در سال ۲۰۱۸ در رتبه ۱۸ در جهان قرار داشته‌است. برنامهٔ کارشناسی ارشد در مدیریت در این رتبه‌بندی رتبهٔ ۱۲ در جهان توسط فایننشیال تایمز بوده‌است.
رشته تحصیلی:
رشته کسب و کار بین الملل
این امر شامل معاملات مرزی کالا و خدمات بین دو یا چند کشور است. معاملات منابع اقتصادی شامل سرمایه ، مهارت و افراد به منظور تولید بین المللی کالاها و خدمات مانند امور مالی ، بانکی ، بیمه و ساخت و ساز است. برای انجام تجارت در خارج از کشور ، شرکت های چند ملیتی باید بازارهای ملی جداگانه را به یک بازار جهانی تبدیل کنند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: استکهلم
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 15,938 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: August 26, 2022 - ددلاین ثبت نام: January 1, 2022
آیا GRE مورد نیاز است؟: بله
حداقل نمره تافل: 100
حداقل نمره آیلتس: 7
شرایط:
  • داشتن مدرک GMAT