۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در سوئد

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه مالمو سوئد در علوم کامپیوتر

ما در یک زمان تحول عظیم دیجیتال زندگی می کنیم. برای بهره مندی از جامعه ، علم و مشاغل ، باید ابزارهای مناسبی را تهیه کنیم تا ارزش کامل را از رشد روزافزون داده های دیجیتال استخراج کنیم. این دوره کارشناسی ارشد دو ساله شما را با درک روش های پیشرفته و الگوریتم های علم داده از طریق تجربه دستی با جدیدترین ابزارها و سیستم های این صنعت ، آشنا می کند.

کشور: سوئد
دانشگاه:
دانشگاه مالمو
رتبه: ‎+1000
یک دانشگاه سوئدی است که در مالمو ، سوئد واقع شده است. با بیش از 24000 دانشجو و حدود 1600 کارمند (دانشگاهی و اداری) ، دانشگاه Malmö نهمین موسسه بزرگ آموزشی در سوئد است. این اتحادیه با بیش از 240 دانشگاه شریک در سرتاسر جهان توافق نامه های مبادله ای داشته و تقریباً یک سوم دانشجویان دارای پیشینه بین المللی هستند. آموزش و پرورش در دانشگاه مالمو ، از جمله موارد دیگر ، مهاجرت ، روابط بین الملل ، علوم سیاسی ، پایداری ، مطالعات شهری و رسانه ها و فناوری جدید است. این اغلب شامل عناصر کارآموزی و کار پروژه با همکاری نزدیک با شرکای خارجی است.
رشته تحصیلی:
رشته علوم کامپیوتر
علوم رایانه یا علوم کامپیوتر به مجموعهٔ مطالعاتی گفته می‌شود که به زیربناهای نظری، روش‌های طراحی و ساخت و چگونگی استفاده از رایانه می‌پردازند. علوم کامپیوتر رویکردی علمی و عملی به محاسبات (computation) و کاربردهای آن است. این علم به بررسی سیستماتیک: امکان‌پذیری، ساختار، پیاده‌سازی و مکانیزمِ محاسبه‌های روشمند (یا الگوریتم) می‌پردازد؛ که مبنای آن کسب، نمایش، پردازش، ذخیره‌سازی، ارتباط و دسترسی به اطلاعات است. رشته علوم کامپیوتر را می‌توان به زیررشته‌های نظری و عملی بسیاری تقسیم کرد. بعضی از این زیررشته‌ها، نظیر نظریه پیچیدگی محاسباتی (که خواص اساسی مشکلات محاسباتی و قابل حل بودن آن‌ها را بررسی می‌کند) بسیار انتزاعی هستند، این در حالی است که زیررشته‌های دیگر مانند گرافیک کامپیوتری به بررسی کاربردهای قابل لمس تر در دنیای واقعی تأکید دارند. اکثر زیررشته‌های علوم کامپیوتر بر چالش‌های موجود در اجرای محاسبات تمرکز دارند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: مالمو
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 12,550 دلار
ددلاین: ترم: پاییز 2021 - ددلاین ثبت نام: April 15, 2021
حداقل نمره تافل: 90
حداقل نمره آیلتس: 6.5
شرایط:
  • داشتن مدرک لیسانس علوم کامپیوتر یا موضوعات مرتبط مانند ریاضیات ، انفورماتیک ، ارتباطات از راه دور ، مهندسی برق یا فیزیک
  • گذراندن حداقل 15 واحد در برنامه نویسی
  • گذراندن حداقل 7/5 واحد ریاضیات