x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه مالمو سوئد در علوم کامپیوتر

ما در یک زمان تحول عظیم دیجیتال زندگی می کنیم. برای بهره مندی از جامعه ، علم و مشاغل ، باید ابزارهای مناسبی را تهیه کنیم تا ارزش کامل را از رشد روزافزون داده های دیجیتال استخراج کنیم. این دوره کارشناسی ارشد دو ساله شما را با درک روش های پیشرفته و الگوریتم های علم داده از طریق تجربه دستی با جدیدترین ابزارها و سیستم های این صنعت ، آشنا می کند.

رشته تحصیلی :
علوم کامپیوتر به بررسی علوم داده و نحوه تبدیل آن به برنامه می پردازد. از این طریق می توان با استفاده از الگوریتم ها به ذخیره و ارتباط دیجیتالی بین داده ها رسید. یک دانشجوی علوم کامپیوتر تئوری محاسبات و طراحی نرم افزار را مطالعه می کند.
زبان دوره : انگلیسی
منطقه : مالمو
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : کارشناسی
حداقل نمره تافل : 90
حداقل نمره آیلتس : 6.5
مبلغ دقیق شهریه : 12,550 دلار
کشور : سوئد
دانشگاه :
دانشگاه مالمو
رتبه: ‎+1000
یک دانشگاه سوئدی است که در مالمو ، سوئد واقع شده است. با بیش از 24000 دانشجو و حدود 1600 کارمند (دانشگاهی و اداری) ، دانشگاه Malmö نهمین موسسه بزرگ آموزشی در سوئد است. این اتحادیه با بیش از 240 دانشگاه شریک در سرتاسر جهان توافق نامه های مبادله ای داشته و تقریباً یک سوم دانشجویان دارای پیشینه بین المللی هستند. آموزش و پرورش در دانشگاه مالمو ، از جمله موارد دیگر ، مهاجرت ، روابط بین الملل ، علوم سیاسی ، پایداری ، مطالعات شهری و رسانه ها و فناوری جدید است. این اغلب شامل عناصر کارآموزی و کار پروژه با همکاری نزدیک با شرکای خارجی است.
شرایط :
  • داشتن مدرک لیسانس علوم کامپیوتر یا موضوعات مرتبط مانند ریاضیات ، انفورماتیک ، ارتباطات از راه دور ، مهندسی برق یا فیزیک
  • گذراندن حداقل 15 واحد در برنامه نویسی
  • گذراندن حداقل 7/5 واحد ریاضیات
طول دوره : 2 سال
ددلاین : ترم: پاییز 2021 - ددلاین ثبت نام: April 15, 2021

پیشنهادات مشابه