۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در سوئد

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه مالمو سوئد در طراحی تعاملی

طراحی تعامل مربوط به طراحی اشیاء دیجیتالی و ارتباطات دیجیتالی با واسطه با تجربه است.

کشور: سوئد
دانشگاه:
دانشگاه مالمو
رتبه: ‎+1000
یک دانشگاه سوئدی است که در مالمو ، سوئد واقع شده است. با بیش از 24000 دانشجو و حدود 1600 کارمند (دانشگاهی و اداری) ، دانشگاه Malmö نهمین موسسه بزرگ آموزشی در سوئد است. این اتحادیه با بیش از 240 دانشگاه شریک در سرتاسر جهان توافق نامه های مبادله ای داشته و تقریباً یک سوم دانشجویان دارای پیشینه بین المللی هستند. آموزش و پرورش در دانشگاه مالمو ، از جمله موارد دیگر ، مهاجرت ، روابط بین الملل ، علوم سیاسی ، پایداری ، مطالعات شهری و رسانه ها و فناوری جدید است. این اغلب شامل عناصر کارآموزی و کار پروژه با همکاری نزدیک با شرکای خارجی است.
رشته تحصیلی:
رشته طراحی تعاملی
بارت است از طراحی سامانه‌های محاوره‌ای (Interactive) برای پشتیبانی از شیوه‌هایی که مردم در زندگی روزمرهٔ خود برای ارتباط و تعامل به کار می‌گیرند. به جز این، طراحی تعاملی را «طراحی فضاهایی برای تعاملات و ارتباطات انسانی» و «چیستی و چگونگی تعاملات روزانهٔ ما با رایانه‌ها» نیز تعریف کرده‌اند. طراحی تعاملی می‌کوشد با در نظر گرفتن کاربردپذیری، محصولات را طوری طراحی کند که استفاده از آنها - از دیدگاه کاربر - راحت، کارا، و دلپذیر باشد. هدف طراحی تعاملی، ارتقای کیفیت تجربهٔ کاربری است. اصطلاح «طراحی تعاملی» یک واژهٔ چتری است که جنبه‌های گوناگونی از طراحی را پوشش می‌دهد، از جمله: طراحی واسط کاربر، طراحی نرم‌افزار، طراحی کاربر-محور، طراحی محصول، طراحی وب، و طراحی سامانه‌های محاوره‌ای. از آنجا که طراحی تعاملی، یک مهارت میان‌رشته‌ای است، متخصصین این حوزه باید با علوم گوناگونی آشنایی داشته باشند؛ از جمله: روان‌شناسی، ارگونومی، طراحی صنعتی، علوم کتابداری و اطلاع‌رسانی، گرافیک، انفورماتیک، و غیره.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: مالمو
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 22,100 دلار
ددلاین: ترم: پاییز 2021 - ددلاین ثبت نام: April 15, 2021
حداقل نمره تافل: 90
حداقل نمره آیلتس: 6.5
شرایط:
  • داشتن مدرک لیسانس در رشته های علوم رایانه ، انفورماتیک ، سیستم های اطلاعاتی ، تعامل انسان و کامپیوتر ، هنرهای رسانه ای جدید ، هنرهای زیبا