x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در سوئد

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه مید سوئدن سوئد در رشته مهندسی کامپیوتر

این دوره ی نوآورانه دانش و مهارت های پیشرفته ای را در سه زمینه اساسی و مهم فراهم می کند: شبکه های ارتباطی ، تجزیه و تحلیل داده ها و امنیت و حفظ حریم خصوصی.

کشور: سوئد
دانشگاه:
دانشگاه مید سوئدن
رتبه: ‎+1000
یکی از دانشگاه‌های دولتی سوئد می‌باشد که در ناحیه جغرافیایی نورلاند میانه واقع شده‌است. این دانشگاه دارای ۳ پردیس دانشگاهی در شهرهای اوسترشوند، سونسوال و هرنوساند می‌باشد. دانشگاه مید سوئدن در ۱۰ تیر ۱۳۷۲ خورشیدی (۱۹۹۳ میلادی)، و از ادغام مدرسه عالی سونسوال-هرنوساند و مدرسه عالی اوسترشوند تأسیس شد.
رشته تحصیلی:
علوم رایانه مطالعه فرایندهایی است که با داده ها در تعامل هستند و می توانند به صورت داده به صورت برنامه ارائه شوند. استفاده از الگوریتم ها را قادر می سازد تا اطلاعات دیجیتالی را دستکاری ، ذخیره و ارتباط برقرار کنند. یک دانشمند رایانه نظریه محاسبات و طراحی سیستم های نرم افزاری را مطالعه می کند. رشته های آن را می توان به رشته های نظری و عملی تقسیم کرد. نظریه پیچیدگی محاسباتی کاملاً انتزاعی است ، در حالی که گرافیک رایانه بر برنامه های دنیای واقعی تأکید دارد. تئوری زبان برنامه نویسی رویکردهایی را برای توصیف فرآیندهای محاسباتی در نظر می گیرد ، در حالی که مهندسی نرم افزار شامل استفاده از زبان های برنامه نویسی و سیستم های پیچیده است. تعامل انسان و کامپیوتر چالش های موجود در ساختن رایانه ها را مفید ، قابل استفاده و در دسترس می داند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: نورلاند
طول دوره: 2 سال
هزینه ورودی: 90 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 12,500 دلار
ددلاین: ترم: پاییز 2021 - ددلاین ثبت نام: April 15, 2021
حداقل نمره تافل: 90
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل تعداد واحدهای درسی: 120
شرایط:
  • داشتن مدرک لیسانس مرتبط(علوم مهندسی کامپیوتر یا مهندسی برق)
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021