۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در سوئد

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه استکهلم سوئد در رشته ی علوم کامپیوتر و سیستم ها

این برنامه بسیار متنوع است و این امکان را برای شما فراهم می کند که از دوره های متنوعی انتخاب کنید. در بین دوره های انتخابی دوره هایی در زمینه داده کاوی ، مدیریت IT ، امنیت اطلاعات ، هوش تجاری ، تجزیه و تحلیل، تصمیم گیری و مدیریت پروژه IT پیدا خواهید کرد. علاوه بر این ، شما در مورد ارتباطات علمی می آموزید.

کشور: سوئد
دانشگاه:
دانشگاه استکهلم
رتبه: ‎200
دانشگاهی دولتی در شهر استکهلم سوئد است. این دانشگاه بیش از ۲۷،۵۰۰ دانشجو در چهار دانشکده دارد و یکی از بزرگترین دانشگاههای اسکاندیناوی است. این موسسه به کرات به عنوان یکی از 2۰۰ دانشگاه برتر در جهان شناخته شده‌است. عنوان دانشگاه در سال ۱۹۶۰ به این موسسه اعطا شد و بنابراین چهارمین دانشگاه قدیمی سوئد محسوب می‌شود. دانشگاه استکهلم در پایتخت کشور سوئد قرار گرفته و حوزه مرکزی برای آموزش تحصیلات عالی تکمیلی و پژوهشی در رشته‌های حقوق، علوم طبیعی، علوم اجتماعی، و کانونی برای ایفای نقش پژوهشگران بین‌المللی است.
رشته تحصیلی:
رشته علوم کامپیوتر و سیستم ها
این رشته فرصتی را برای شما فراهم می کند که دانش خود را در سیستم های IT گسترش دهید. شما نه تنها تئوری ها ، روش ها و ابزارها را یاد خواهید گرفت بلکه یاد می گیرید که چگونه تمرین کنند. شما یاد می گیرید که چگونه با استفاده از روشهای توسعه سیستم چابک و استاندارد ، سیستمهای رایانه ای پیشرفته و نرم افزاری را بطور مؤثر توسعه دهید. این رشته به شما کمک می کند مهارت های تئوری را در کنار مهارت های فنی مانند درک نیاز کاربران ، تمرین در دینامیک گروهی و مدیریت پروژه توسعه دهید. این برنامه تا حد زیادی پروژه و مسئله محور است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: استکهلم
طول دوره: 2 سال
هزینه ورودی: 90 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 13,400 دلار
ددلاین: ترم: پاییز 2021 - شروع: August 31, 2022 - ددلاین ثبت نام: January 15, 2022
حداقل نمره تافل: 90
حداقل نمره آیلتس: 6.5
شرایط:
  • داشتن مدرک لیسانس در رشته های علوم رایانه ، علوم سیستم ها، انفورماتیک ، سیستم های اطلاعاتی