۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در سوئد

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه استکهلم سوئد در رشته ی تجزیه و تحلیل و علوم داده

پس از برنامه شما با تمام مراحل تصمیم گیری از میان انتخاب ها ، جمع آوری و پردازش اطلاعات پیش زمینه ، ساختار مشکلات و ارزیابی پیامدهای تصمیم گیری واقعی بر اساس اصول منطقی آشنا خواهید شد.

 

کشور: سوئد
دانشگاه:
دانشگاه استکهلم
رتبه: ‎200
دانشگاهی دولتی در شهر استکهلم سوئد است. این دانشگاه بیش از ۲۷،۵۰۰ دانشجو در چهار دانشکده دارد و یکی از بزرگترین دانشگاههای اسکاندیناوی است. این موسسه به کرات به عنوان یکی از 2۰۰ دانشگاه برتر در جهان شناخته شده‌است. عنوان دانشگاه در سال ۱۹۶۰ به این موسسه اعطا شد و بنابراین چهارمین دانشگاه قدیمی سوئد محسوب می‌شود. دانشگاه استکهلم در پایتخت کشور سوئد قرار گرفته و حوزه مرکزی برای آموزش تحصیلات عالی تکمیلی و پژوهشی در رشته‌های حقوق، علوم طبیعی، علوم اجتماعی، و کانونی برای ایفای نقش پژوهشگران بین‌المللی است.
رشته تحصیلی:
رشته تجزیه و تحلیل و علوم داده
ما تقریبا در همه جا با مشکلات تصمیم گیری روبرو هستیم و رسیدگی مناسب به آنها برای یک جامعه کار اساسی است. تصمیماتی که مورد تفکر و تفکر قرار نگیرند ، اغلب منجر به پیامدهای نامطلوب می شوند در این رشته یاد می گیرید که چگونه شرایط تصمیم گیری را به شیوه ای منظم کنترل کنید تا عواقب ارجح محتمل باشد. در این رشته شما با تمام مراحل تصمیم گیری از انتخاب ، جمع آوری و پردازش اطلاعات پیش زمینه ، ساخت مشکل و ارزیابی پیامدهای تصمیم گیری واقعی بر اساس اصول منطقی آشنا خواهید شد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: استکهلم
طول دوره: 2 سال
هزینه ورودی: 90 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 13,400 دلار
ددلاین: ترم: پاییز 2021 - شروع: August 30, 2022 - ددلاین ثبت نام: January 15, 2022
حداقل نمره تافل: 90
حداقل نمره آیلتس: 6.5
شرایط:
  • داشتن مدرک لیسانس شامل 15 واحد پروژه یا پایان نامه مستقل و 15 واحد ریاضیات یا برنامه نویسی