۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در سوئد

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه استکهلم سوئد در رشته ی طراحی برای فناوری خلاق و همه جانبه

این برنامه به شما ابداع ، طراحی و ساخت فن آوری های جدید آموزش می دهد ، ضمن اینکه این برنامه کاربرد فراوانی برای دانشجویانی که مدرک قبلی آنها در زمینه های فنی و تکنیکی سیستم ها و کامپیوتر هاست دارد.

کشور: سوئد
دانشگاه:
دانشگاه استکهلم
رتبه: ‎200
دانشگاهی دولتی در شهر استکهلم سوئد است. این دانشگاه بیش از ۲۷،۵۰۰ دانشجو در چهار دانشکده دارد و یکی از بزرگترین دانشگاههای اسکاندیناوی است. این موسسه به کرات به عنوان یکی از 2۰۰ دانشگاه برتر در جهان شناخته شده‌است. عنوان دانشگاه در سال ۱۹۶۰ به این موسسه اعطا شد و بنابراین چهارمین دانشگاه قدیمی سوئد محسوب می‌شود. دانشگاه استکهلم در پایتخت کشور سوئد قرار گرفته و حوزه مرکزی برای آموزش تحصیلات عالی تکمیلی و پژوهشی در رشته‌های حقوق، علوم طبیعی، علوم اجتماعی، و کانونی برای ایفای نقش پژوهشگران بین‌المللی است.
رشته تحصیلی:
رشته طراحی برای فناوری خلاق و همه جانبه
زندگی با رسیدن عصر دیجیتال عمیقا تغییر کرده است ، اما ما هنوز فقط در مراحل ابتدایی پیشرفت هستیم. فن آوری نوآورانه و راه های تعامل با آن ، ارتباطات اجتماعی را تسهیل کرده و زیرساختهای ارتباطی را تشدید کرده است ، بلکه باعث ایجاد اختلال در رسانه های قدیمی و ساختارهای بنیادی اجتماعی شده است. در حالی که جامعه هنوز در تلاش است تا تاثیرات رسانه های اجتماعی و تلفن های هوشمند را بفهمد ، تحولات بیشتر به سرعت در فناوری های خلاقانه و غوطه ور مانند اینترنت اشیا ، واقعیت افزوده ، واقعیت مجازی ، واقعیت توسعه یافته ، هوش مصنوعی به سرعت در حال انجام است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: استکهلم
طول دوره: 2 سال
هزینه ورودی: 90 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 13,400 دلار
ددلاین: شروع: August 30, 2022 - ددلاین ثبت نام: January 15, 2022
حداقل نمره تافل: 90
حداقل نمره آیلتس: 6.5
شرایط:
  • داشتن مدرک لیسانس (حداقل 180 واحد) شامل 15 واحد پروژه یا پایان نامه مستقل
  • گذراندن حداقل 90واحد در زمینه علوم کامپیوتر